Evia Üdvözöllek Vendég


A Világ, ahol élünk...

Művészeti és ezoterikus közösségi oldal
Főoldal · Regisztráció · Belépés · Fórum · Neked hoztam
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Művészet » Képzőművészet » Terry Redlin (Kortárs festőművész)
Terry Redlin
EviaDátum: Szombat, 2011-02-19, 23:18 | Üzenet # 1 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Terry Redlin

Ma élő amerikai festőművész. Rendkívüli módon játszik a fényekkel és a színekkel alkotásaiban. Képei általában az erdei, vízparti életről szólnak. Sokszor látunk képein vadkacsákat, őzeket. Szívesen megfesti a vidéki embert is munka vagy szórakozás közben.
Némelyik festménye álomszép. Művészetét elismerem, de óvatosnak kell lenni vele, mert olykor giccsbe hajlik a képein a szépség. Személyes véleményem szerint a vadkacsás képekből (rengeteg van) hiányzik a mozgás és a valódi élet. Ezért is igyekeztem minél kevesebb "vadász" képet tenni a gyűjteménybe.

Mindezek mellett mégis ajánlom a képeit, mert egy csodálatos és egészen különleges fényvilágba vezet bennünket.

A fotóalbumunkban összegyűjtött képeit itt tudjátok megtekinteni: (Érdemes!!!)
Terry Redlin képei a fotóalbumunkban




Neked hoztam...
 
AngelDátum: Szombat, 2011-02-19, 23:34 | Üzenet # 2 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 84
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Mesevilág lesz ebből... Már látom... smile
De jó... smile

Szeretettel : Angel bye


~~ Egy Mosolyt Hoztam..:) ~~ Neked..:) ~~
 
EviaDátum: Kedd, 2011-02-22, 23:14 | Üzenet # 3 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Igen, mesevilágot szeretnék...

Kiegészítésül
A giccs szó relatív... Én azt nevezem giccsnek, ahol hazugságot fedezek fel. De Redlin képeit tényleg nagyon szeretem, azért is raktam fel az oldalunkra. A giccset csak a vadászat témájú képei között éreztem. (Azokat kerültem. A vadászat szót inkább kijavítanám. Nem vadászatról, hanem vadakról és erdei életről szólnak)

Figyelmetekbe ajánlom a fotóalbumunkat, ahol Terry Redlin képeiből jelenleg 53 van a gyűjteményünkben. Kattintsatok a főoldalon a "Fotóalbum" alatt a "Festmények" szóra. Ide gyűjtögetem azokat a kortárs festőket, akik álomszép képeket készítenek. (Javaslatokat is szívesen fogadok a tartalom bővítésére)


Neked hoztam...
 
Fórum » Művészet » Képzőművészet » Terry Redlin (Kortárs festőművész)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:



Chat

 

Copyright Evia © 2024