Evia Üdvözöllek Vendég


A Világ, ahol élünk...

Művészeti és ezoterikus közösségi oldal
Főoldal · Regisztráció · Belépés · Fórum · Neked hoztam
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Magunkról » Saját lap (Bemutatkozás) » InnerVoice (Én,magam... :))
InnerVoice
InnerVoiceDátum: Vasárnap, 2011-12-04, 18:11 | Üzenet # 1 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Sziasztok! smile

Örülök,hogy találtam egy oldalt,ahol az engem érdeklő témákról beszélgethetek "hasonszőrűekkel". Hogy mi érdekel? A spiritualitás,tudatosság,egészséges életmód,természet,irodalom,zene.. Igazából szinte minden,hisz Ikrek lennék,vagy mi. smile

Magamról annyit,hogy 37 éves vagyok,egyelőre még vendéglátásban dolgozom Ausztirában. Azért az egyelőre,mert tavasszal kezdem meg tanulmányaimat,természetgyógyász leszek,ha nagy leszek. Évek óta foglalkozom önmagam megismerésével,aktívan,rendszeresen meditálok,csi kungozom,olvasok,előadásokat látogatok,egészségnapokon veszek részt (társszervezőként,tanácsadóként is). Igyekszem tudatosan minél kevesebbet ártani az egészségemnek,ezért leszoktam a dohányzásról,nem fogyasztok alkoholt,kávét,ill. lassacskán a húsevést is elhagyom.
Egy kamaszkorú leánygyermek édesanyja vagyok, kapcsolatunk nagyon jó. smile

Az egyik kedvenc előadómtól egy szép mantrával szeretnélek üdvözölni Benneteket. smile
http://www.youtube.com/watch?v=9ePVRBpdSS4
 
EviaDátum: Hétfő, 2011-12-05, 08:51 | Üzenet # 2 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Szia InnerVoice!
Szeretettel köszöntelek nálunk. Érezd jól magad az oldalon.



Neked hoztam...
 
Fórum » Magunkról » Saját lap (Bemutatkozás) » InnerVoice (Én,magam... :))
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:



Chat

 

Copyright Evia © 2024