Evia Üdvözöllek Vendég


A Világ, ahol élünk...

Művészeti és ezoterikus közösségi oldal
Főoldal · Regisztráció · Belépés · Fórum · Neked hoztam
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Magunkról » Minden, ami eszedbe jut » Az első napom amely talán segít visszatérnem Istenemhez. (Az életem során nagyon sok szituációba keveredtem.)
Az első napom amely talán segít visszatérnem Istenemhez.
kapi001Dátum: Szerda, 2011-05-25, 20:18 | Üzenet # 1 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Az életem során nagyon sok szituációba keveredtem.Voltam már mérföldekkel a mennyország fölött,és volt,hogy a tíz körmömmel kapartam vissza magam,hogy legalább a poklok legmélyebb bugyrába följussak.
Keresek egy energiát egy erőt vagy nevezzük Istennek ami évmilliárdokkal ezelőtt pályájukra helyezte a bolygókat,lángra lobbantotta a Napot.Mindig megérzem ha a közelébe kerülök,vagy ő kerül közel hozzám.A legcsodálatosabb erő és szeretet árad belőle amit valaha is éreztem,alázatra tiszteletre nevel,ugyanakkor olyan tartást ad amivel föl tudom emelni a gyengéket elesetteket legyen az ember állat növény.
 
Fórum » Magunkról » Minden, ami eszedbe jut » Az első napom amely talán segít visszatérnem Istenemhez. (Az életem során nagyon sok szituációba keveredtem.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:



Chat

 

Copyright Evia © 2024