Evia Üdvözöllek Vendég


A Világ, ahol élünk...

Művészeti és ezoterikus közösségi oldal
Főoldal · Regisztráció · Belépés · Fórum · Neked hoztam
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Lélek és Test » Ezoterikus témák » Ne higgy el mindent!
Ne higgy el mindent!
EviaDátum: Kedd, 2011-04-05, 16:10 | Üzenet # 1 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Ezt a cikket valamikor egy évvel ezelőtt írtam, aki még nem olvasta, annak szeretettel ajánlom a figyelmébe...

Ne higgy el mindent!


Érdekes dolgok vannak az interneten... Sokszor úgy tűnhet, mágikus erők dolgoznak a világhálón is, és az intuíció ereje már beitta magát a programkódok soraiba. Legtöbb esetben azonban figyelemfelkeltésről, hókusz-pókuszról, bűvészetről, egyszóval csalásról van szó.

Nézzétek meg ezt az oldalt: Mágus (Az asztrálfény oldalán)

A feladat nagyon egyszerű: Gondolj egy kétjegyű számra. (pl. 69), Add össze a két számjegyet. (pl. 6+9=15), Ezt a számot vond ki abból a számból amit gondoltál. (pl. 69-15=54), Ha megvagy, nézd meg lopva, hogy ne láthassam hová nézel, hogy amellett a szám mellett ami kijött a számolásod eredményeként, milyen jel van az alábbi táblázatban, jól jegyezd meg ezt a jelet....

Ha rákattintasz a mágus fényképére, a mágus homlokán megjelenik az az ábra, amelyiket meg kellett jegyezni. Hirtelen, a meglepetés ereje olyan erős, hogy azt hisszük, valóban mágiáról van szó. Pedig csak egy egyszerű matematikai trükk. Bármilyen kétjegyű számból ha kivonod a számjegyek összegét, az eredmény 9-cel osztható lesz. Akármire is gondoltál, 9, 18, 27, 36 stb. lesz az a szám, amelynek a képét meg kell jegyezni. És ha kipróbálod a gyakorlatot, láthatod, hogy ezek mellett a számok mellett mindig ugyanaz az ábra van. Az az ábra, amit a gép is megjegyez, és a látványos cirkusz után ez az ábra jelenik meg a mágus homlokán.

És máris látod, hogy itt korántsem mágiáról van szó, ez pusztán egy egyszerű és olcsó trükk. A híres mágus ostobának tartja az olvasóit, becsapja őket, de tulajdonképpen önmagáról állít ki bizonyítványt.

Ez csak egy példa volt. Számtalan hasonló esettel találkozhatunk, nem csak az interneten (és nem csak az ezotéria területén)


Neked hoztam...
 
PaticsDátum: Vasárnap, 2011-07-31, 13:07 | Üzenet # 2 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!

Örömel láttam, hogy meglátogattad és vélenyezted a weboldalamat, ott is az AsztrálFény Mágus oldalát. Úgy látom kissé elfogultan, figyelmetlenül és meggondolatlanul írtad a véleményedet, de természetesen elfogadom, hiszen ez "vagy Te" smile

Talán fontos lehet kiemelnem, hogy az AsztrálFény Mágus oldalán szó sincs csalásról. Legfeljebb figyelmetlen olvasásról, mint bizonyára lehetett ez a Te esetedben is.

Te is bizonyára voltál gyermek és szerettél játszani. Hittél a télapóban vagy a Nyusziban? Vagy a Szüleid is az "igazságra" törekedtek és "felvilágosítotak" róla mi is van "valójában"?

Vajon tényleg nem létezik a Télapó, vagy csak a szülők világában nem, míg a gyermekekében meg igen? Te bizonyára tudod...

Ezoterikus tanácsadó vagy. Bizonyára a szülőknek adsz tanácsokat. De mi lesz a gyerekekkel? Ja, igen. Őket FEL KELL VILÁGOSÍTANI!

Szegény gyerekek, nem sokáig élvezhetik a saját világukat, hamar egy idegenbe "okosítják" őket. sad

Szeretettel:
Patics, az AsztrálFény Mágus teremtője wink

Hozzáadva (2011-07-31, 14:07)
---------------------------------------------
Kedves Evita!

Ha mát ide invitáltál a hozzászólásoddal, olvasgatom az írásaidat:
"Nap mint nap elmondom, a jövő még nem létezik és az intuíció vagy a "látás" nem így működik!"

Szerintem ezt soha többet ne mond, legalábbis ha nem szeretnél "butaságot" mondani. wacko

Vagy ha mégis, akkor mindig írd oda a bűvös szót: SZERINTEM

Ugyanis sokan másképpen tudják, gondolják és aki szerint csak a saját véleménye az igaz.. nos, Őt hamarosan a pszichiátrián látjuk viszont.

Én például úgy tudom, hogy a jövő nem csak, hogy létezik, de már el is múlt.

Melyikünknek van igaza? Ugye nem állítod, hogy Neked?

És, hogy a látás nem így működik? Ha pontosabban fogalmaznál, azt írtad volna: "nem ismerem ezt a fajta működését."

Mert ugye attól, hogy valamit nem ismersz, még létezhet. Vagy nem?

Szeretettel:
Patics

 
EviaDátum: Vasárnap, 2011-07-31, 14:21 | Üzenet # 3 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Folytatás - Ne higgy el mindent

Az asztrálfény mágus oldala nem gyerekeknek szóló játék, hanem felnőtteknek szóló szemfényvesztés! Vagy, kedves "Mágus", úgy gondolod, hogy az oldaladra oda van írva: itt egy játék program, ami matematikai játékos oktatóanyag gyermekeknek? Én nem ezt láttam az oldaladon, hanem azt, hogy ez egy telepatikus kísérlet.

És fellépek az effajta megtévesztések ellen!

Az alábbi szöveget a belinkelt "telepatikus" oldaladról másoltam ki:

Eddigi vélemények,
és néhány válaszom:

Nem minden hozzászóló véleménye jelenik itt meg. Ennek oka a bölcselet:
Az okos és a bölcs között az a különbség,
hogy bár mindketten tudják, sárkányok nem léteznek,
az okos ezt meg is mondja az égre vágyakozással tekintőknek.
Hallja akinek füle van a hallásra és látja akinek szeme van a látásra.
  • Fantasztikus! Hogy csinálod? Tényleg mindíg kitalálod!


  • Kitűnő!


  • Szerintem nagyon klassz vagy! Kitalálod a gondolataimat... ez izgi!


  • Igen kitaláltad csodállak!

  • - Én is csodállak Téged!

  • Szia! Ez hogyis működik, ha megkérdezhetem?


  • Ez igen!!!!


  • Ez most nem sikerült.

  • - Óhh.. sajnálom. Én is csak Ember vagyok...

  • Másodszorra kitaláltad!!! Hogy csináltad??? De elsőre akkor sem sikerüt!!!


  • WoW! Ez igen! Szeretném, ha megosztanád velem ezt a képességet:)

  • - Hiszen éppen ezt tettem, megosztottam Veled.

  • Három próbát tettem és mind bejött.


  • Az első nem sikerült, de a második igen. Köszönöm.


  • Nagyon érdekes. Mi a trükk benne?


  • Béna progi... kíváncsi vok, hogy műxik. Az esetek 60%-ában nem működik!

  • - Valóban. A Te elméd kissé sötét az én számomra. Nehezen látok bele...

  • Kettőt gondoltam, és mindkettőt kitaláltad. Kicsit félek Tőled. Hogy csinálod?

  • - Félelemre semmi okod. Én a Te oldaladon állok, Veled vagyok!

  • Ijesztő! Hogy csinálta?


  • Nagyon jó. Hogy csinálod?


  • Nem tudom hogy TE ki vagy valójában, viszont egyszerűen csodálni tudlak!

  • - Köszönöm a csodálatodat, de valójában Önmagadat kell csodálnod az igazi képesség ott rejlik. De ha már kérdezted, Budavári László (Patics) a tanítványa vagyok.

  • Te tudsz valamit! Nagyon jól!


  • Másodszorra eltakartam az arcod de TE kis huncut még így is jobb vagy mint gondoltam.

  • - A telepatikus érzékelésben nincs tér és idő. Takarás, falak mit sem érnek.

  • Nem tudom a titkod de tiszteletet és egy kis borzongást érzek!


  • Ki vagy? Csodálatos amit és ahogy teszel!

  • - Az AsztrálFény Mágusa vagyok, Patics tanítványa.

  • Letakartam a képet, csak gondoltam a számokra, nem írtam le. Még is kitaláltad!


  • Ó-óóóó! Valami van, valami amit csak Te tudsz, ám káprázatos!


  • ÁÁÁ! Ez nagyon durva! Mi van ha én nem akarom, hogy lásd a gondolataimat?? :-))

  • - Természetesen tiszteletben tartom az akaratodat. Azzal, hogy idejöttél engedélyt adtál.

  • 4-en próbáltunk átverni, de nem jött össze... :-)


  • Szuper ötlet!


  • Szija drága Mágus! Mondtam, hogy kezdhetsz félni:-) Megfejtettem a titkod!

  • - Szija Drága! Nekem nincs titkom... :-) Van félni valóm?

  • Többsoron kipróbálva is állta a helyét. Megtanulnánk!


  • Hát ezt meg hogy csinálod????? Tudni akarom! :))

  • - Ne feledd az örök érvényű bölcseletet: 'Minél inkább akarsz valamit, annál jobban eltávolodsz tőle'.

  • Őrült jó vagy! Taníts meg engem is erre, kérlek szépen!

  • - Ilyen kedves kérésnek még én sem tudok ellenállni. Figyelj! Ott leszek a mindennapjaidban és tanítalak...

  • Tudom, hogy csinálod. Sehogy, mert nem te csinálod hanem én.


  • Két számmal is próbát tettem. Az elsőt nem találtad el. A második már pontos volt.


  • Igen kitaláltad, fantasztikus vagy!


  • CSÚÚÚCS!!!! Megismételtem, bár tudtam, hogy ismét pontos leszel! Le vagyok nyűgözve!


  • Óhhhh Mindenható nagymágus, mond mi a titkod? Tudom ha elárulod meg kell ölnöd. De tehetnél kivételt most az egyszer.

  • - Aggodalomra semmi okod én nem a 007-es ügynök vagyok, meghagyom az életed... Nincs titkom. A megoldást Önmagadban keresd!

  • Nem sikerült kitalálnod. Ha-ha-ha!

  • - Ebben mi a vicces? Van amit még én sem értek...

  • Tökéletes! Azt is meg tudod mondani, hogy Ernő miért nem jelentkezik? Külföldön van, és nem ad jelt magáról...

  • - Természetesen azt is meg tudom mondani. Ezért vagyok Mágus!

  • Kettőből egyszer sem találtad el... sajnálom...

  • - Óhh... én is sajnálom...

  • Ez fantasztikus! Mi ez? Hol lehet tanulni ilyen telepatikus képességet? Vagy veleszületett adottság? Tényleg gratulálok, mindig kitalálod!

  • - Tanulni mindig lehet. Javaslom járj nyitott szemmel és nyitott füllel.

  • Nem mindig találod ki

  • - Elismerem ez így van... de ennek oka minden alkalommal Bennetek van... nem direkt nem találom el, hidd el!

  • Hát, sajnos vesztettél háromszor egymás után... De bevallom, védekeztem:-)

  • - Nem tudtam, hogy 'versenyzünk', különben jobban igyekeztem volna... Da várj csak! Ki is vesztett tulajdonképpen? Mi volt egyáltalán a cél? Én beértem a célba, Te hol vagy?

  • Nem értem! Nem tudom! Ez elektronikai úton nem működhet. De kitalálod. Hogy csinálod?

  • - Mint látod, mégis működhet! Vannak még csodák a Nap alatt!

  • Azt is meglátod, hogy valaki mitől vált beteggé?

  • - Igen!

  • Benned soha nem csalódok!

  • - Ez kedves volt! Köszönöm!

  • Nem sikerült egyszer se eltalálni. Ócska trükk. Csak rámutatsz az egérrel és azt érzékeli... naggyon mágikus...


  • Elsőre nem ment, de másodjára ok volt, biztos fáradt vagy, meg ez az esős idő se tesz jót a képességeidnek.

  • - Igen, az eső.. azt bizony nem nagyon szeretem...

  • Nagyon rafinált vagy, de többek között ezért is imádlak.

  • - Óhhh.. ha most Csokoládé Mágus lennék....

  • Elájultam és fantasztikus :)


  • A szemed igéző, de jobban szeretném, ha élő ember lennél. Amit tudsz, az elképesztő!

  • - Ha én nem is, a Mesterem élő Ember és pont így támasztja az állát ha figyel... De, hopp! Mi is az 'élő'? Én is élek... és remélek..

  • Engem megijeszt ez a pontos eltalálás:( Mi van ha más gondolatomra is érvényes???? Vagy egyáltalán, te most beléptél az én agyamba és ott is maradsz????

  • - Nem léptem be az agyadba, aggodalomra nincs okod. A gondolataid azok amik kilépnek az agyadból.

  • Szuper, de nem egészen értem. A nap bármely szakában nyitott kell legyél bárki gondolatára aki képet vetít ki magában? Ebbe meg lehet gárgyulni.

  • - Itt nincs tér és idő, meg aztán jól bírom, nyugodt lehetsz...

  • Nagyszerű a matematikusok fantáziája és programozói képessége :)

  • - Nagyszerű a finom érzékkel írt véleményed!

  • Agykontrollos vagyok, de mégis megleptél! Ez még játéknak is csodálatos. Ez valami lenyűgöző.

  • div align='justify'>- Sok szeretettel köszöntelek! Én is Agykontrollos (is) vagyok!

  • \"Nem sikerült egyszer se eltalálni. Ócska trükk. Csak rámutatsz az egérrel és azt érzékeli... naggyon mágikus...\"
    Szerintem kitalálta az összes gondolatodat csak nem akaradod elismerni... nos.. én nem mutattam rá az egérrel és úgy is tudta... sőt, amikor másik jelre mutattam az egérrel mint amelyikre gondoltam és úgyis sikerült neki!!! Nagyon tetszik..:)

  • - Tudod, nem mindenki fejében egyforma erős a világosság. Van akiében én is csak tapogatózom a nagy sötétben...

  • Én 32X próbáltam újra és mindig kitalálta..:O:O ez már durva...:):)

  • - Tisztelem a kitartásodat, de az enyém a nagyobb...

  • Két számmal is próbálkoztam. Az elsőt kitaláltad, a másodikat nem. Úgy csináltam másodszor, hogy ugyanarra a számra gondoltam, és az egérrel nem álltam meg sehol, amikor kerestem a jelet, csak végiggörgettem, mert úgy gondolom, hogy ott van a trükk. Amikor keressük a jelet, akkor az egérrel megállunk egy picit, és abból lehet tudni.

  • - Gratulálok!

  • Jajj nagyon ügyes vagy! Pont téged kereslek. Jóleszel te nekem. Tevagy az álmaim lovagja. Szivessen megismerkednék veled :))))))))))

  • - Én lennék az álmaid lovagja? Óhhh.. köszönöm, Drága Hercegnőm! Velem könnyű megismerkedned. Elegendő ha rám gondolsz és én azonnal ott termek és Veled vagyok. Mintha már évezredek óta ismernénk egymást.

  • Számomra felfoghatatlan! Nem értem,hogy lehet ez?!


  • Ez igen!! Nem tudom, mi ennek az egésznek a logikája, de a kitalálója egy zseni - azt ugye mégsem hisszük, hogy itt csücsül az online mágus a mi tekintetünket vizslatva??

  • - Köszönöm a magam és a Mesterem nevében is. Bizony-bizony én itt 'csücsülök' a nap 24 órájában, várva az ide látogatókat. Gyakran van itt a mesterem, Budavári László (Patics) is.

  • Nem jött össze a jóslás, nem erre gondoltam.

  • - Hiszen én nem is ígértem semmilyen jóslást. Nem csoda, hogy nem jött össze...

  • Ez hihetetlen, azon gondolkozom, hogy ez lehetetlen, egyszerüen fantasztikus!


  • Mindet kitalálta. Pedig nem is mozgattam a jelekre az egeret. 11-ből 11-szer kitalálta. Na ez már teljesítmény!

  • - Köszönöm! Az elismerés mindig jó érzéssel ölt el.

  • 3x próbáltam, de a 2. és 3. esetben csődöt mondott. Azért jó :D


  • Én hogy tudok igy látni? Pránás vagyok.

  • - Csak türelem és idő kérdése a megvilágosodás.

  • Véleményem szerint üde színfoltot képez az oldalon... Állíthatom, hogy NEM az egér pozícióját olvassa be. Egy mágusnak semmi szüksége ilyen alantas fogásokra, pusztán borotvaéles elmére ;)

  • - IGEN! - vagy nem...

  • Háromszor is kipróbáltam, mert nem akartam elhinni, hogy ez lehetséges, de mostmár elhiszem és nagyon tetszik az egész. Köszönöm!


  • Egyszerűen hihetetlen! 30-ból 1-szer nem tudtad, de igy is csodállak. Hogyan tudod ezt?


  • A véleményem, hogy nagyon ötletes. Természetesen minden számnak megfelelő jelet kitaláltál, de azért elgondokodtat. Bár sok csoda történik velem, ezt azért nem oda sorolnám. Nagyon ügyes, le a kappal előtted.


  • Egyszerüen a vér meghűlt bennem:)


  • Haha, ez nem sikerült most, mert már 2-szer nem ugyanazt mutatta amelyikre gondoltam, szal ez egy vicc. Na sziasztok!

  • - Beismerem, a 'haha'-t nem értem... Lehet, nem tudod, hogy én nem az ellenséged vagyok? Én azthittem azzal szerzek örömet ha kitalálom és nem azzal ha nem... vagy lehet, bánatodban nevetsz?

  • Csak lesek nagyon ügyes, gratulálok. 15-ből 1 hiba volt, de gyanítom azt is én követtem el.


  • Szia MÁGUS!!!!! 7-szer fárasztottalak, 5-ször 100%-an beletrafáltál. Hm....elgondolkodtató. TE tényleg MÁGUS vagy. Mindenesetre a napi \"hülyeségek\" után igazi felüdülés volt a VELED való \"találkozás\". Köszönöm!!!!!

  • - Számomra is felüdülés volt a Veled való találkozás. Nem fárasztottál, felfrissülte inkább. Köszönöm!

  • Csodálatos képességel áldott meg a mindenható! És ez müködik minden esetben. Magam hasonló beállitottságú vagyok. Agykontroll-Reiki-Pcyshotronika-reflexológiában vagyok járatos. Csodálatos és minden müködik.

  • - Köszönöm a hozzászólásodat. Az vagy aminek hiszed Magad! Bár a csillagok messze vannak és mi a Földön állunk, azért balga az aki csak repülni akar és járni meg nem tud.

  • Le vagyunk nyűgözve (hárman csodáltuk a \"mutatványt\", mind a hat alkalommal sikerrel \"jártunk\", a \"trükköd\" nem is érdekes, így izgalmasabb, mintha ismernénk a titkot! Remekül szórakoztunk!

  • - Köszönöm! Ez a szándékom.

  • Igen kitaláltad! Most azt mondd meg mi az értelme? Egy példával talán érzékeltetni tudom a gondolataimat. Van egy jógi aki 30 éven át azt gyakorolta, hogy hogyan tud a száján keresztül tüzet gyújtani! Mikor sikerült neki, boldogan mutatta tudományát a mesternek. Erre a mester elővett egy öngyújtót tüzet gyujtott, majd tanítványához fordult. Ehhez nem kell 30 év!!! Szeretettel Szabó Tamás

  • - Kedves Tamás! Köszönöm! Miért kellene, hogy legyen értelme? Nincs semmi értelme, csak \"van\"... és így jó, ahogyan van. :-)

  • Szinte hihetelen,hiszen nem is látsz, nem is ismersz. Őszintén gratulálok, és kívánom, hogy mindíg jóra használd. Bernadett


  • Du bist der Beste... Hatszor próbálkoztam meg, kicselezni is megpróbáltalak, hat nem ment... nagyon jó vagy...


  • Hát ez most nagyon nem jött be. Már 3-szor probáltam de egyszer se sikerült kitalálni... hát ez van:)


  • Sokszor próbáltam sok féleképpen, de mindig kitaláltad! El kell, hogy ismerjelek, pedig általában igen hitetlen vagyok! Most mégis, minden elismerésem!


  • Annyira tetszik a képed és a képességed, hogy kinyomtattam az oldaladat. A képedet, pedig kiteszem a falra, hogy mindig láthassalak. Ezt lehet tanulni, vagy Isten ajádéka? Velem már nagyon sok csoda történt, ezért hiszek Istenben, és tudom, hogy vannak különlegesen áldott emberek. Szerintem te is, meg a tanítód is az.

  • - Óhhhooo! Ha lenne Egóm, most hízna náhány kilót... Természetesen tanulható ez is, mint minden képesség. Én is tanultam és tanítom az arra érdemeseknek. De, persze hasznos lehet a veleszületett képesség is. És, mond, mi az mi nem Isten ajándéka? A tudás, a bölcsesség de még a balgaság is Istentől jövő, kinek-kinek szüksége és érdeme szerint. Tisztellek, hogy hiszel Istenben! De miért a csodák miatt hiszel benne?

  • Tetszik ez a program. Párszor átvertem, de legtöbbször még a csel sem jött be. Az egeret érzékeli, nagyon okosan megtervezték ezt a játékot! Jó szórakozász mindenkinek!

  • - Valóban! Érzékelem az egeret... főképpen ha a kis körmöcskéi kopognak a parkettán... meg ha hangosan rágcsálja a szárazkenyeret... Párszor átvertél? Hmm.. észre sem vettem. hiába, lehet, hogy már én is öregszem...

  • Csodás a képességed! Biztosan rá lehet jönni, hogyan teszed, de akkor oda a varázslat.

  • - Nocsak! Egy újabb gyöngyszem. Tisztellek a bölcsességedért! Isten szereti az okos Embert, de a bölcset a Házába is beengedi...

  • Minden nap kipróbálom, hátha egyszer tévedsz...

  • - Mindennap itt vagyok és várlak, hogy kipróbálj... Mond, ha tévedek az örömmel vagy szomorúsággal fog eltölteni?

  • Csodálatos! Bevallom negyedszerre megpróbáltalak becsapni (én csak ültem itt, és más gondolt egy bizonyos számra), de nem sikerült, így is kitaláltad:))

  • - Tér és idő csak a fizikai síkon jelenthet korlátokat. Az elme szabadon száguld téren és időn át.

  • Budavári Lacinak meg lehet mondani, hogy gratulálunk neki sokan, mert nagyon jó, elgondolkodtató ez az oldal...de...csak rá jöttünk a lényegére :))) Nem is olyan bonyolult.

  • - Köszönöm, megmondtam Neki. Azt üzeni, hogy a dolgok önmagukban sohasem bonyolultak. Az emberek teszik az egyszerűt azzá... Egy okosnak fejtörést és álmatlan éjszakákat okozhat, egy bölcs csak elégedetten mosolyog...

  • Na szija, valószinűség számítás, de azért klassz.

  • - Neked is! Valószínű, hogy mindig kitalálom. Kivéve amikor nem. :-)))

  • Én tudom mi a titkod! Boszorkányság! Egy kis mágia! A barátnőm csinált!

  • - Szent Levi! A barátnőd az anyám? Szeretném megismerni... legyszi...

  • Én a telepátia jelenségben mindig is hittem, de a háttere most kezd a részemre megvilágosodni. Megnéztem a Ji King módszerével, mi lehet a magyarázat és az 52. kuát kaptam, változó vonal nélkül. Teljes testi és lelki nyugalom, a jóga, a zazen. Ez nem a koncentráció állapota, hanem a test és az elme teljes elnyugvása, miközben eggyé válik a mindenséggel. Ezen a módon végtelen területet képes az ember magában egyesíteni. Ez a wei-wu-wei állapot, a nemcselekvés általi cselekvés és az erőfeszítés nélküli erőfeszítés. Azt gondolom, hogy a fotóra nézve máris kapom azt a számot, amit én kezelek tovább. Ez a 6. csakra, az anahat cs. működése, az asztrálsík által történik. Ha semmire sem gondol az ember, az erősíti fel igazán az eredeti energiát. Az asztrálsík nélkül lehetetlen a Ji King csodálatos működését megmagyarázni.

  • - Óooo.. izé.. szóval... igen. Habár, lehet... meg aztán... nem jutok szóhoz... ezen még elmélkednem kell... köszönöm!

  • Sajnos megint nem talált, de ne hidd, hogy csakódott vagyok. Ez így van jól, hisz minden ember egy kis része a nagynak. Miért is tudna mindenki mindent, ez úgy sem lehet! Jót játszottam ennyi, és kössz.

  • - Én köszönöm a megtiszteltetést és a figyelmedet, hogy játszottál velem.

  • Ha te vagy az isten kérlek segits nekem! Bajban vagyok!

  • - Én csak egy porszem vagyok csupán, de segítek amit tudok. Isten hatalmas és Ő is segít amit csak tud. De leginkább Önmagadnak kellene segíteni.

  • Nem TE vagy a csoda, hanem ÉN, mert kitaláltam a TE gondolatodat!? Vagy mégsem? Csupán azonos hullámon gondolkodtunk?

  • - Köszönöm! Nagyon jól látod. Én csak \"vagyok\". Te teszel Önmagad számára csodálatossá, ha erre van szükséged és az tesz borzasztóvá Önmaga számára, akinek arra van szüksége... Tükör vagyok csupán, és Önmagadat látod bennem...

  • Mi a karmikus feladatom?

  • - Ugyanaz, mint minden Embernek itt a Földön: minden nap és minden órában és minden percben, azon munkálkodni, hogy jobbá válj!

  • Miért van szükséged véleményre????? Az ember aki a külvilág véleményére nagyon fektet, az boldogtalan! Kérlek ne légy boldogtalan.

  • - Köszönöm! Nincs szükségem a véleményekre, azért kérem őket, hogy megoszthassam azokkal, akiknek szüksége van rá... Igyekszem teljesíteni a kérésedet.

  • Elképesztő!!! Visszaadtad a számmisztikába vetett hitemet és kiváló a humorod, valóban többedszerre próbáltam, de egyetlen alkalommal sem sikerült kifognom Rajtad. A számolgatás valóban szükséges, mert, ha csak úgy találomra kiválasztok egy számot, akkor nem jön be a varázslat. Gratulálok!

  • - Én is Gratulálok!

  • Először majdnem bedőltem, de aztán nem mozdítottam az egeret, és a dolog máris nem működött!

  • - Te, kis ravaszdi... átlátok ám Rajtad. Elöször majdnem bedőltem... de, ha nem mozdítod az egeret, akkor hogyan kattintottál a képemre?

  • Navégre, most nem sikerült.

  • - Bevallom ezt nem igazán értem... annak örülsz ha nem sikerül? Hm.. néha olyan furcsák az emberek. Vagy talán bennem van a hiba? Én akkor örülök ha sikerül valami.

  • Hát igen, egy-két alkalommal kitaláltad de harmadszor-negyedszer és ötödszőr már egyáltalán nem ment.

  • - Ilyen bizony előfordul. Van aki a matekkal van így. Egy-két alkalommal jól elvégez néhány alapvető matematikai műveletet, de harmadszorra-negyedszerre és ötödszörre már egyáltalán nem megy neki... Van akinél hamar kifárad az elme.

  • Ne szólj szám, nem fáj fejem. :-) Így viselkedik a bölcs, aki nem mondja ki, bár tudja, hogy sárkányok nem léteznek?

  • - Tulajdonképpen igen! De van egy kérdésem: A bölcs vajon azért nem szól, hogy ne fájjon a feje?

  • Az egér mozgatása a megoldás kulcsa. 13-ból kétszer volt helyes a találat, ekkor mozgattam az egeret, máskor a táblázatot csak néztem, s úgy választottam számot. Mindenesetre ügyes, gratulálok.

  • - Lebuktam... az a fránya egér... vagy lehet, annyira lekötötte a figyelmedet, hogy még számolni is elfelejtettél? A megoldás mindenestre ügyes, gratulálok!

  • Ajánlom figyelmedbe Franz Bardon könyvét, a mágus iskola 12 foka. Kicsit még gyakorolj mert ez nem nagyon megy.

  • - Köszönöm az ajánlást. Én is ajánlok a figyelmedbe egy könyvet: Egész számok összeadása és kivonása. - általános iskola I. osztály. Kicsit még gyakorolj mert ez nem nagyon megy.



    Idézet vége

    A mágus rajongói válaszaiban néha azt olvashatjuk, hogy néha nem sikerült... A kedves olvasó bizonyára rosszul adta össze a számokat, mert az eredménynek kilenccel oszthatónak kell lennie. 100 %-osan sikerülnie kell ennek a telepatikus kísérletnek. Mert ez matematika!

    Szeretnék még Patics hozzászólására reagálni: Ha a jövő "már el is múlt", az azt jelenti, hogy nem létezik szabad akarat. Ez az élet értékének a tagadása. Az ilyen típusú kijelentésekkel vigyáznunk kell! Bár el lehet filozofálgatni a kérdésen, hipotézis marad.


    Neked hoztam...
     
    PaticsDátum: Vasárnap, 2011-07-31, 18:41 | Üzenet # 4 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
    Csoport: Felhasználók
    Üzenetek: 3
    Kitüntetések: 0
    Helyzet: Offline
    Kedves Evia!

    Nehéz eset vagy... elfogult és figyelmetlen... sad

    Quote (Evia)
    Az asztrálfény mágus oldala nem gyerekeknek szóló játék, hanem felnőtteknek szóló szemfényvesztés! Vagy, kedves "Mágus", úgy gondolod, hogy az oldaladra oda van írva: itt egy játék program, ami matematikai játékos oktatóanyag gyermekeknek? Én nem ezt láttam az oldaladon, hanem azt, hogy ez egy telepatikus kísérlet.


    Én is idézek a Mágus bevezető oldaláról:
    Fontosnak tartom megjegyezni, hogy a "telepatikus kisérlet" egy játék, mindenki ítélje meg saját maga, mit gondol felőle.

    Látod? JÁTÉK! Mégpedig TELEPATIKUS KISÉRLET játék! Miből gondolod, hogy nem az? Nem vagy egy logikus gondolkodású, igaz? biggrin

    Köszönöm, hogy beidézted a bölcseletet is. Érted is, vagy csak elolvastad?

    -----------------------

    Quote (Evia)
    Ha a jövő "már el is múlt", az azt jelenti, hogy nem létezik szabad akarat. Ez az élet értékének a tagadása. Az ilyen típusú kijelentésekkel vigyáznunk kell! Bár el lehet filozofálgatni a kérdésen, hipotézis marad.


    Már miért ne létezne szabad akaratod, ha a jövőd már megtörtént? Csupán még nem ismered, mert a Te idősíkod még nem ért el a "saját jövődig". Így még bárhogyan dönthetsz, a SAJÁT IDŐSÍKODBAN, annak ellenére, hogy valójában már döntöttél a SZABAD AKARATOD alapján, csak Te még nem tudod.

    Szűkös itt a hely, hogy mélyebben kifejtsem, de arra bizonyára jó, hogy rávilágítsak van még mit tanulnod, tapasztalnod.

    Sok sikert, szeretettel:
    Patics
     
    EviaDátum: Vasárnap, 2011-07-31, 19:26 | Üzenet # 5 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
    Csoport: Adminisztrátorok
    Üzenetek: 410
    Kitüntetések: 15
    Helyzet: Offline
    Igen, rátaláltam. Nem a főoldalon és nem a belinkelt oldalon, hanem a "Mágus" menü egyik pontjában, és igaz, csak annyi van ott, hogy játék... a trükk szó helyett. A mágus ezzel kibújhat a felelősség alól, mert ő szólt előre, azaz egy olyan menüpontban, ami a "matek trükk menü" felett van. (A matek trükk menüt "telepatikus kísérlet" néven találjátok meg) A közlés önvédelemből van ott és nem tájékoztatásul. Ha a mágus tényleg nem akarná megtéveszteni a látogatóit, akkor a kommentekre adott sejtelmes válaszok helyett azt írta volna: "de hisz ennek semmi köze a telepátiához, csak egy kis matek" vagy hasonlókat.

    Van két kedvencem a hozzászólások között. Engedjétek meg, hogy felidézzem

    1.
    Látogató: "Béna progi... kíváncsi vok, hogy műxik. Az esetek 60%-ában nem működik!"
    Mágus: "- Valóban. A Te elméd kissé sötét az én számomra. Nehezen látok bele..."

    Ebben az a poén, hogy mindig működik, és aki írta, az nem bírt kivonni két számot egymásból! És a mágus válasza... jajjjjj!

    2.
    Szerintem ez a legjobb:
    Látogató: "Én hogy tudok igy látni? Pránás vagyok."
    Mágus: "- Csak türelem és idő kérdése a megvilágosodás."

    no comment, csak a fájdalom.

    Játék... Én is játszottam már telepatikus játékokat, és az valóban az is volt. Arról szólt, hogy a társam gondol valamire és én megpróbálom kitalálni. Ráhangolódok és megérzem, látom a belső látásommal. Egész jó eredményeket értünk így el. Ez tényleg játék.
    Amikor gyerek voltam, a 9-es szám tulajdonságait sokszor kihasználtuk arra, hogy egymást megtréfáljuk, de az teljesen más dolog. Sem az ezotéria, sem a mágia oldalára nem tartozik. Akkor sem, ha elnevezzük "játéknak". Mert a telepatikus játék teljesen mást jelent. (A mágus "játékos" oldalán egyébként egyszer sem szerepel a játék szó. Lehet, hogy később ott lesz, de most nincs ott!)

    Megj: Jelenleg a fenti táblázatot akkor látjátok a mágus oldalán, ha a "telepatikus kísérlet"-et elvégeztétek, azaz már rákattintottatok a mágus fejére.


    Neked hoztam...
     
    PaticsDátum: Vasárnap, 2011-07-31, 21:16 | Üzenet # 6 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
    Csoport: Felhasználók
    Üzenetek: 3
    Kitüntetések: 0
    Helyzet: Offline
    Kedves Evia!

    Köszönöm!

    Az okos és a bölcs között az a különbség,
    hogy bár mindketten tudják, sárkányok nem léteznek,
    az okos ezt meg is mondja az égre vágyakozással tekintőknek.
    Hallja akinek füle van a hallásra és látja akinek szeme van a látásra.

    AsztrálFény
     
    EviaDátum: Hétfő, 2011-08-01, 17:38 | Üzenet # 7 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
    Csoport: Adminisztrátorok
    Üzenetek: 410
    Kitüntetések: 15
    Helyzet: Offline
    Igen, lehet, bár nem általánosíthatunk. Azt mondja el a mester, amit a tanítványának hallania kell. Ettől függetlenül a mester nem rajzol sárkányokat a tanítványai ablakára.

    Én is köszönöm, kedves mágus, hogy elolvastál.


    Neked hoztam...
     
    EviaDátum: Hétfő, 2011-08-01, 18:14 | Üzenet # 8 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
    Csoport: Adminisztrátorok
    Üzenetek: 410
    Kitüntetések: 15
    Helyzet: Offline
    Ezt az érdekes matematikai összefüggést nem csak az asztrálfény oldalon fedezték fel, létezik a szoftvernek néhány változata. Például a A Női Portal varázsgömbje http://static.noiportal.hu/images....omb.swf

    Felraktam én is egyet, ki lehet próbálni.

    Peter WEB Varázsgömb
    Itt a leírás, hogy hogyan kell csinálni...
    1. Gondolj egy számra 10-től 99-ig. pl.: 38
    2. Add össze a számjegyei összegét. 3 + 8 = 11
    3. Az így kapott számot vond ki az erdetiből. 38 - 11 = 27
    4. Most olvasd le az ehhez tartozó jelet.
    5. Klikkelj a gömbre.
    6. Az a jel fog megjelenni, amely az előbb kijött.

    Azt azért elárulom, hogy 9,18,27, 36, 45, 54, 63, 72 és 81 a lehetséges szám, ami kijön, és mindegyiknél ugyanaz a jel szerepel. Ha nem működik, az azt jelenti, hogy rosszul számoltál. (Mindig 9-cel osztható szám lesz az eredmény, mert az egyenlet, ha x az első számjegy és y a második számjegy: 10x + y – (x + y) = 9x)

    Íme a saját oldalunk varázsgömbje



    Létezik egy másik fajta virtuális varázsgömb is, ennek az alapja a számítógépben lévő véletlenszám-generátor. Ezt a generátort szokták játékprogramokhoz is felhasználni, például a Tetrishez. Jósló varázsgömbünk forrása: Nők lapja Café. A véletlenszámot a gép generálja, és hogy éppen mi az eredmény, azt elég sokféle dolog befolyásolja (a gépeden belül), de mindenképpen hozzájárul az is, hogy melyik mikromásodpercben nyomod meg a "Jósolj" gombot. Ha úgy gondolod, hogy ez a véletlenszerűség hasonló ahhoz, mint amikor a tarot-ból jósolsz, akkor próbáld ki. (Divat az efféle jóslás, de valójában ilyen konkrét válaszok nincsenek. A Tarot-ban is csak képek vannak, ezek jelentését intuícióval kell megfejteni.) Ez a varázsgömb olyan mint egy perpetum mobile. Akkor is jósol, ha semmire sem gondolsz és csak értelmetlen betűket írsz egymás után.



    Neked hoztam...
     
    vicus61Dátum: Kedd, 2012-05-29, 10:55 | Üzenet # 9 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
    Csoport: Barátok
    Üzenetek: 28
    Kitüntetések: 3
    Helyzet: Offline
    Kedves Admin és kedves látogatók!

    A mágus tud,a mágus bölcs.
    A bölcs nem kérkedik és nem használja ki mások hizékenységét!
    Az igazi mágus felvállalja a számára nem tetsző véleményeket,tanul,épít belőle és megköszöni azt.
    Az igazi mágus tisztában van a tudásával,ezért nincs szüksége bizonyítgatásokra.
    Az igazi mágus nem csapja be a mágiában,ezoterikában és a szellemi világban járatlan,tudatlan társait,hanem segít nekik azt megérteni,ha azt kérik!
    Ha olyan "mágussal" találkozunk,akiben ezek a jelzők nem lelhetőek fel,akkor biztosak lehetünk afelől,hogy nem mágussal van dolgunk,hanem egy közönséges csalóval!!
    És mindezekért a hazugságokért és népámításért - közvetetten ugyan -még pénzt is kér!!!
    És tudnunk kell azt,hogy a mágus nem egyenlő a mágiát gyakorlóval!
    Kérek mindenkit,aki ezt olvasta,legyen nagyon óvatos az ilyen magamutogató,magát okosnak és bölcsnek,valamint nagy fokú tudással rendelkező mágusnak adja ki magát!
    Ne feledjük,hogy a világon kevés igazi mágus van!
    De ha találkozunk valamelyikkel,rögtön érezni fogjuk valódiságát!
    A többinek cirkuszban van a helye!!!
    Üdv.:
    Vicus

    Hozzáadva (2012-05-29, 10:55)
    ---------------------------------------------
    Ez a Patics egy akkora sötét barom!!!!
    Egy hazug,szemét rohadt f...z!
    Az ilyet jól meg kéne rugdosni!!!
    Menjen a tudod hová...
    Undorító féreg!
    És ezért a szemét átb...t még pénzt mer kérni emberektől????
    Ez a Patics nem TUD,fogalma sincs a tudásról!!!
    Egy valamit tud: HAZUDNI!!!! És istennek képzelni magát.Önimádata hányásra késztet!
    De főleg az,hogy másokat ennyire hülyének néz!
    Rohadt állat!!!

    Az üzenetet módosította vicus61 - Szombat, 2012-05-26, 17:51
     
    EviaDátum: Csütörtök, 2012-05-31, 08:37 | Üzenet # 10 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
    Csoport: Adminisztrátorok
    Üzenetek: 410
    Kitüntetések: 15
    Helyzet: Offline
    Szia Vicus!
    Teljesen megértem a haragodat. A butaság is fáj, a csalás is fáj, a kettő együtt pedig már tényleg szörnyű.
    Csak két dolog végtelen: a Világegyetem és az emberi butaság. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos. (Einstein)


    Neked hoztam...
     
    aminyuszi1989Dátum: Hétfő, 2013-08-26, 16:15 | Üzenet # 11 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
    Csoport: Felhasználók
    Üzenetek: 1
    Kitüntetések: 0
    Helyzet: Offline
    Sziasztok! Úgy éreztem, talán itt fel lehetne tenni a kérdésemet, és örülnék ha tudnátok válaszolni nekem. Rátaláltam erre a fórumra és feltennék egy kérdést. Szeretnék a barátnőmnekvenni egy Holdkő fülbevalót, és a tulajdonsága akiegyensúlyozottság elérése. Valaki próbálta már? Van tényleg ilyen hatása,
    mert a barátnőm nagyon fáradt és szétszort, és ezért gondoltam egy ilyen
    ékszerre neki hátha segít valamit is.Előre is köszi a válaszokat.
     
    Fórum » Lélek és Test » Ezoterikus témák » Ne higgy el mindent!
    • Oldal 1 / 1
    • 1
    Keresés:



    Chat

     

    Copyright Evia © 2024