Evia Üdvözöllek Vendég


A Világ, ahol élünk...

Művészeti és ezoterikus közösségi oldal
Főoldal · Regisztráció · Belépés · Fórum · Neked hoztam
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Lélek és Test » Ezoterikus témák » Az ibolyalángról
Az ibolyalángról
EviaDátum: Kedd, 2011-04-05, 16:18 | Üzenet # 1 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Ezt a cikket Angel írta, de megszűnt a "Beszélgetések" menü, ezért átkerült a fórumba. Fogadjátok szeretettel Angel gondolatait:

Az Ibolya Láng hatásai:

  • visszaállítják a csakrák leereszkedő spirálját és negatív energiáit
  • átváltoztatja a szellemet a lelket,érzelmeket-negatív gondolatokat és a fizikai testet
  • megsemmisíti a belső szakadásokat, amelyek a pszichológiai problémák okai és gyermekkorban alakultak ki, valamint az előző életek lenyomatait is amelyek kihatnak a mostani gondolati mintákra és negatívan befolyásolnak
  • felgyorsítja a transzmutációt azaz a negatív energiákat pozitívvá változtatja
  • felszabadítja a tudatalatti legmélyebb eltemetett programjait és átváltoztatja
  • feloldódik a szív keménysége és új szerető érzés lép a szívünkbe .
Működése..

Megoldás lehet sok problémára az ibolya láng használata,amely feloldja a negatív energiákat. Reggel vagy este öt-tizenöt percet áldozva az ibolya láng – mantrázására, elősegíthetjük, hogy egész nap békés közérzetben  maradjunk, függetlenül attól, hogy mi történik velünk. Ha egyszer elkezded használni az ibolya lángot az aurád megtisztításához - tapasztalni fogod azokat a pozitív változásokat,amelyek léted minden szintjén jelentkezni fognak.
Az ibolya láng sokkal több, mint ibolya fény. Ez egy láthatatlan spirituális energia. Meggyógyíthatja az érzelmi, sőt a fizikai problémákat is,javíthat az emberi kapcsolatokon, könnyebbé téve az életet.Még fontosabb, hogy a negatív energiákat pozitívvá alakítja át, amely egy hatékony eszköz a gyógyuláshoz vezető úton. Átalakítva a negatív gondolatokat és érzelmeket, az ibolya láng egy alapot biztosít felgyógyulásunkhoz.



Neked hoztam...
 
EviaDátum: Kedd, 2011-04-05, 16:20 | Üzenet # 2 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Erre a videóra Magas barátunk hívta fel a figyelmünket:



Neked hoztam...
 
EviaDátum: Kedd, 2011-04-05, 16:21 | Üzenet # 3 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Szintén Angel hozzászólása az Ibolyalángról cikkhez

Én vagyok az
ibolyaláng az ibolya tűz lénye!
Én vagyok a tisztaság, Isten reménye!
Félelemtől és kétségtől szabad vagyok,
Kiűzöm a hiányt és nyomort,
Tudom, hogy minden ellátás, ami jó,
A magasság világaiból való.
Én vagyok Isten szerencsés keze,
Szétárasztom vele az ibolyaláng kincseit,
Elfogadom most teljes bőségét,
Hogy kielégítsem az élet szükségleteit.

(az ismétlések száma 3-as sorozat legyen)

smile bye smile

Bocsáss meg Angel, hogy az én nevem alatt került a fórumba a cikked, de sajnos más nevében nem tudok írni!! A cikk a tiéd és mindig örömmel olvassuk!


Neked hoztam...
 
AngelDátum: Kedd, 2011-04-05, 20:03 | Üzenet # 4 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 84
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Evia..
Köszönöm a fáradozásod, hogy áttetted.. smile

Szeretettel : Angel


~~ Egy Mosolyt Hoztam..:) ~~ Neked..:) ~~
 
Fórum » Lélek és Test » Ezoterikus témák » Az ibolyalángról
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:



Chat

 

Copyright Evia © 2024