Evia Üdvözöllek Vendég


A Világ, ahol élünk...

Művészeti és ezoterikus közösségi oldal
Főoldal · Regisztráció · Belépés · Fórum · Neked hoztam
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Művészet » Képzőművészet » Najgyonov Alexandr (Csodálatos festmények)
Najgyonov Alexandr
EviaDátum: Csütörtök, 2011-02-17, 17:13 | Üzenet # 1 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Najgyanov Alexandr honlapja az uCozon!

A fotóalbumunkba gyűjtöttem elég sok képet tőle. Itt tudjátok megnézni:
Najgyonov Alexandr képei a fotóalbumunkban


A művész oldalán szerepló rövid önéletrajza:

1971-ben születtem Kárpátalján, Rahó városában és ott nőttem fel. Édesapám festőművész példáját követve, már gyerek koromban elkezdtem rajzolni, festegetni. Iparművészeti főiskolán tanultam .A mai napig képzem magam. Mindig vannak új céljaim a festészetben. Példaképeim nagy klasszikusok : Siskin M.,Szavraszov A., Ajvazovszkij I., stb.
Sok kiállításon szerepeltem Rahón. Festményeim voltak kiállítva Técsőn, Ungváron, Kijevben, Csehországban Plzen városában, Magyarországon Kazáron, Budapesten, Debrecenben, Gyöngyösön, Vácott.
Jelenleg Magyarországon élek a családommal.
Szeretem a természetet, hegyeket és az érintetlen erdőt. Ha van rá lehetőségem és szabad időm, kirándulok, hegyet mászok.Talán ezért is szeretek festeni. Kárpátok hegyei minden évszakban sokszínűek és gyönyörűek kedvenc témáim közé tartoznak. Tájkép mellett szivesen festek mást is pl.virágokat, csendéleteket, lovakat, madarakat, stb.

A festményeim kasírozott vászonra vagy farostra olajfestékkel készülnek.
A honlapon található olajfestmények közül van megvásárolható, illetve lehetőség van festmény megrendelésére, akár fénykép alapján is.
Megrendelés esetén a kép méretétől és témájától függ az ár. Az elkészítési idő, a festéssel és a száradással, lakkozással együtt 2-4 hét.


Csodálatos festményei vannak. Láttam már élőben az édesapja képeit. Él, mozog, beszippant a színeivel. Nem is tudom hogyan leírni. Fényképen egészen más. A fiú ugyanolyan fantasztikus, mint az apja és a képei is hasonlóan remekművek.



Neked hoztam...
 
AngelDátum: Csütörtök, 2011-02-17, 20:04 | Üzenet # 2 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 84
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Húúúú... Evia..!!

Ezek a képek tele vannak élettel... sugárzóak
a színek és a formák. Egyszerűen csodaszépek..!
Mindig valami kincset találsz... smile
Köszönet érte.. smile

Szeretettel : Angel bye


~~ Egy Mosolyt Hoztam..:) ~~ Neked..:) ~~
 
VeronikaDátum: Csütörtök, 2011-02-17, 21:05 | Üzenet # 3 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 3
Helyzet: Offline
Gyönyörűek a képek. Csodálatosan szépek. Köszönet érte drága Evia!
bye
 
EviaDátum: Vasárnap, 2011-02-20, 10:11 | Üzenet # 4 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
A művész édesapja is egy fantasztikus művész. Íme néhány kép az alkotásaiból

Najgyonov Vladimír




Neked hoztam...
 
Fórum » Művészet » Képzőművészet » Najgyonov Alexandr (Csodálatos festmények)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:



Chat

 

Copyright Evia © 2024