Evia Üdvözöllek Vendég


A Világ, ahol élünk...

Művészeti és ezoterikus közösségi oldal
Főoldal · Regisztráció · Belépés · Fórum · Neked hoztam
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Magunkról » Saját lap (Bemutatkozás) » Yanorbod
Yanorbod
YanorbodDátum: Szerda, 2010-09-08, 23:05 | Üzenet # 1 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 1
Helyzet: Offline
Az ért el igazi sikereket, aki jól élt, gyakran nevetett, sokat szeretett, elnyerte az okos emberek tiszteletét,
a szegények bizalmát, és a gyerekek vonzódását.
Aki különb világot hagyott maga után, mint amilyent ő talált születésekor, aki mindenben a legjobbat kereste,
és ő is a legjobbat adta önmagából.
Az élete ihletett volt, az emléke áldáshozó.

rolleyes

Yanorbod


Az üzenetet módosította Yanorbod - Szerda, 2010-09-08, 23:13
 
AngelDátum: Szerda, 2010-09-08, 23:14 | Üzenet # 2 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 84
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Szia Yanorbod...!

Mosolygós napokat kívánok neked itt az oldalon.. smile

Szeretettel: Angel bye



~~ Egy Mosolyt Hoztam..:) ~~ Neked..:) ~~
 
YanorbodDátum: Szerda, 2010-09-08, 23:16 | Üzenet # 3 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 1
Helyzet: Offline
Nagyon köszönöm, drága Angel!
 
EviaDátum: Csütörtök, 2010-09-09, 07:29 | Üzenet # 4 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Szia Yanorbod!
Szeretettel köszöntelek.

"Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék ma egy almafát." (Luther)



Neked hoztam...
 
EviaDátum: Csütörtök, 2010-09-09, 08:13 | Üzenet # 5 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
A spruz oldallal kapcsolatos kérdésedre:
A spruz oldalt tényleg nem használjuk már. Néha azért benézek, mert akad egy-egy új regisztrálás és alkalmanként üzenetet is kapok ott. Első ránézésre tényleg látványos, de rengeteg technikai gond van vele. Sem a fórumban, sem a blog bejegyzésekben nem lehet normál magyar ékezeteket használni, de a többi helyen is hibásan jelenik meg sokszor. Külön csoportokat kellett készítenem, mert az "ő" és "ű" betűket a saját lapon és a csoportokban lehet csak használni. A bejegyzésekhez válaszokat írni sem egyszerű feladat, ráadásul minden ezzel kapcsolatos információ angol nyelven van. Ahol tudtam, kijavítottam magyar nyelvre a szövegeket, de ezt is csak nyakatekert módszerekkel tudtam megcsinálni. Kínszenvedés volt. Nagyon lassú, a tárhely is le van korlátozva 100 mbyte-ra, a taglétszám pedig 250-re (vagy 100-ra, ezt nem közölték világosan). Sokan panaszkodtak az oldal kényelmetlenségei miatt. Ezért döntöttem úgy, hogy átköltözünk egy jobb helyre. Itt, az uCoz hálózatban telepedtünk le, ezt a közösséget használjuk.


Neked hoztam...
 
EviaDátum: Csütörtök, 2010-09-23, 01:52 | Üzenet # 6 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline


Neked hoztam...
 
AngelDátum: Hétfő, 2010-09-27, 23:04 | Üzenet # 7 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 84
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline





Szeretettel : Angel


~~ Egy Mosolyt Hoztam..:) ~~ Neked..:) ~~
 
Fórum » Magunkról » Saját lap (Bemutatkozás) » Yanorbod
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:



Chat

 

Copyright Evia © 2024