Evia Üdvözöllek Vendég


A Világ, ahol élünk...

Művészeti és ezoterikus közösségi oldal
Főoldal · Regisztráció · Belépés · Fórum · Neked hoztam
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Magunkról » Saját lap (Bemutatkozás) » Raidon
Raidon
RaidonDátum: Kedd, 2010-09-14, 18:51 | Üzenet # 1 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 1
Helyzet: Offline
Üdvözlök minden kedves felhasználót!

Én rólam annyit, hogy időtöltés ként szerkesztek egy remélhetőleg klassz zenés honlapot. Csak azért remélhetőleg, mert eddig még nem sok aktivitást mutattak a felhasználók sad Pedig sok ötletem van, és még több is van, amiket később szeretnék majd megosztani. Remélem én is ki tudok alakítani egy olyan remek közösséget, mint amit itt találhatok. Hiszen egyrészt ezen is fáradozok oly sokat, hogy minél tökéletesebb legyen az oldalam, ami által sok aktív tagok tudjak az oldalamnak. Remélem köztetek is lesz pár ember akit érdekel. Emellett rajzolok, amit később komolyabban is szeretnék csinálni, amire remélem lesz lehetőségem. Egyenlőre ennyit rólam...

Végül egy imádott kedvencemtől nézzétek meg az egyik klipjét és hallhassátok szeretettel a zenéjét. Remélem lesz akiket meg fog "ragadni":

 
EviaDátum: Kedd, 2010-09-14, 19:48 | Üzenet # 2 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Kedves Raidon!
Sok-sok-sok szeretettel köszöntelek nálunk. Az oldaladnak biztos, hogy hamarosan nagy sikere lesz. (A honlapod címét megadhatnád itt az oldaladon, hogy el tudjunk találni hozzád.) Azért majd ne feledkezz meg rólunk sem!!!
Szép lett a saját lapod, engedd meg, hogy egy csillogó virtuális virágcsokrot átadjak Neked.


Neked hoztam...
 
RaidonDátum: Szerda, 2010-09-15, 18:27 | Üzenet # 3 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 1
Helyzet: Offline
Nagyon szépen köszönöm Evia.

Én is remélem hogy sok látogatója, és tagja is lesz az oldalamnak. Ma is nagyon sok mindent tettem fel, és kimeríthetetlen ötleteim vannak.

A honlapom linkét ITT! megtekinthetitek! remélem lesznek olyanok akiknek elnyeri majd a tetszését.

a képet pedig nagyon köszönöm. Nagyon tetszik. wink

 
AngelDátum: Szerda, 2010-09-15, 21:44 | Üzenet # 4 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 84
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Szia Raidon..
Az oldaladra bekukkantottam ma..
Rendkívül gazdag tartalomban..már -már a bőség zavara.. smile
Ha lesz egy kis időm,aminek most épp híján vagyok(.. smile .. )
ellátogatok,majd hozzád hogy megnézhessek mindent,
mert úgy tűnik érdemes..
Ügyes vagy gratulálok hozzá.
Bár mi egy kicsit "más világ"..vagyunk itt,de azért
érezd itt közöttünk is nagyon jól magad... smile
Egy kis égi zene..Tőlem..neked... smile

Szeretettel : Angel



~~ Egy Mosolyt Hoztam..:) ~~ Neked..:) ~~
 
RaidonDátum: Csütörtök, 2010-09-16, 18:23 | Üzenet # 5 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 1
Helyzet: Offline
Szia Angel. Köszönöm a szép szavakat, azon vagyok hogy sok minden legyen fent, de mivel van arra lehetőség, hogy más is tehessen fel anyagot, annak jobban örülnék. Így egyedül nem az igazi...
De remélem később nagy sikere lesz neki.
Van benne valami:
Quote (Angel)
Bár mi egy kicsit "más világ"..vagyunk itt

Elég elragadó oldal, és igaz nem sokat vagyok fent, mert a suli, meg a honlapom stb. elveszik az időmet, így csak kevés időt töltök itt.
 
EviaDátum: Csütörtök, 2010-09-16, 19:13 | Üzenet # 6 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Egyedül semmi sem az igazi...
Az élet legszebb dolgait is csak akkor tudjuk élvezni, ha van valaki, akivel megoszthatjuk. Egy tipp: Miért nem osztod meg az oldaladat az osztálytársaiddal?


Neked hoztam...
 
RaidonDátum: Szombat, 2010-09-18, 18:55 | Üzenet # 7 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 1
Helyzet: Offline
Új osztályban vagyok...
Meg hát nem igazán olyanok, hogy érdekelné őket. A fiúkat eléggé kétlem, a lányokat sem hiszem hogy lekötné/érdekelné...

Hozzáadva (2010.Szep.16, 20:49)
---------------------------------------------
Jut eszembe sok játékon voltam fent. Most már csak egyen vagyok, de a lényeg, hogy hiába linkeltem be, senkit sem érdekelt. Kb. 15 emberről lehet szó (ha nem többről)... Pedig ők aztán sokat gépeznek...

Hozzáadva (2010.Szep.18, 19:55)
---------------------------------------------
Újabb honlappal rukkolok elő, amit szerintem komolyabban is fogok csinálni...
Blogoljuk!
Ha esetleg ti is akartok írni saját blogot, akkor lépjetek be? Írhattok saját belátásotok szerint blogot, csak szóljatok előtte, és én névvel ellátva írok egy külön blogrészt. (legalábbis eddig még így képzelem el) wink

Az üzenetet módosította Raidon - Szombat, 2010-09-18, 18:57
 
EviaDátum: Szombat, 2010-09-18, 19:15 | Üzenet # 8 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Látom, te is beleszerettél az uCozba.

Neked hoztam...
 
RaidonDátum: Szombat, 2010-09-18, 19:47 | Üzenet # 9 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 1
Helyzet: Offline
Én már az elejétől fogva. biggrin Ezen kívül még van egy szerelmes is, de az lehet hogy törlésre kerül. Max akkor nem, ha van itt akit érdekel.
Amúgy meg én már egy évvel ezelőtt is voltam itt, csak volt egy nagy problémám, és tovább álltam. Lehet hogy nem kellett volna. :'(
Már lehetne lassan egy éves oldalam. Így majdnem hogy mindent kezdhettem előröl.
 
EviaDátum: Vasárnap, 2010-09-19, 22:17 | Üzenet # 10 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Nekem két közösségi oldalam van, ismered mindkettőt. Ahhoz, hogy jól működjön, szívvel-lélekkel kell csinálni, a lehető legjobb minőségre. És ez rengeteg idő. Én azt tanácsolom neked, hogy ne vezess kettőnél több közösséget, mert az úgy nem megy. Valamelyik lemarad, ha pedig mindet fejlesztgetni akarod, akkor az összes félkész marad. A minőségre hajts.
Egyébként a másik oldalunkon, a honlapszépítésen erről is beszélgetünk majd. Optimalizálni kell a dolgokat.


Neked hoztam...
 
RaidonDátum: Hétfő, 2010-09-20, 18:40 | Üzenet # 11 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 1
Helyzet: Offline
Igazad van. Köszi a tanácsot.
Mondjuk ha van akik segítenek benne, meg már nagyon elől járok az oldalban szerintem akkor lehet csinálni másikat. De ha elküldöd ide a linket, hogy hol lehet erről beszélgetni, akkor ott bővebben kifejteném. wink
 
EviaDátum: Hétfő, 2010-09-20, 19:37 | Üzenet # 12 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
A Honlapszépítő közösségben, ahova már regisztráltál is. A fórumban a Honlapszerkesztés kategóriában, a Honlapszolgáltatók alatt csinálsz egy olyat, hogy ucoz és ott megoszthatjuk a véleményünket az ucozról. Persze nem reklámozunk, hanem tanácsokat kérünk és adunk. Vagy a html kódoknál, ha programozási gondjaid vannak.
a közösség: http://evia.ucoz.hu
Egyelőre még csak én vagyok ott kompetens, de talán csatlakoznak mások is és akkor én is tudok majd kérdezni.
A kompetens nem azt jelenti, hogy szakember, csak azt tudom én is, amit a közösségem kinézetén látsz.


Neked hoztam...
 
RaidonDátum: Hétfő, 2010-09-20, 19:56 | Üzenet # 13 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 1
Helyzet: Offline
Készen is van. Remélem nem baj, hogy nem ucoz néven hoztam létre... Remélem így jó lesz.
 
AngelDátum: Hétfő, 2010-09-27, 23:11 | Üzenet # 14 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 84
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline





Szeretettel : Angel


~~ Egy Mosolyt Hoztam..:) ~~ Neked..:) ~~
 
Fórum » Magunkról » Saját lap (Bemutatkozás) » Raidon
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:



Chat

 

Copyright Evia © 2024