Evia Üdvözöllek Vendég


A Világ, ahol élünk...

Művészeti és ezoterikus közösségi oldal
Főoldal · Regisztráció · Belépés · Fórum · Neked hoztam
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Magunkról » Minden, ami eszedbe jut » A kimondott szó ereje! (Kisérlet a vízzel!)
A kimondott szó ereje!
IstiDátum: Kedd, 2010-09-14, 10:31 | Üzenet # 1 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 59
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Dr.Masaru Emoto professzor látványos kisérletsorozatot mutatott be a vízzel.
A professzor különféle forrásból származó vizet fagyasztott le és a vízkristályokat lefotózta. Később különféle szavakat mondott fiolákban levő vízbe,ezeket a szavakat leírta egy cimkére és ráragasztotta a fiolákra,majd újból lefagyasztotta ezeket a vizet tartalmazó fiolákat. A fiolákban megfagyott jégkristályokat lefotózta és megdöbbentő eredményre jutott! A szeretet és a gyűlölet szavakat tartalmazó vízkristály fantasztikus eltérést mutatott! A professzor látva a lefotózott vízkristályok közti különbséget rájött,hogy milyen érzékeny információ hordozó a víz,ami a legjelentéktelenebbnek tűnő hatásra is erős elváltozással reagál!
Közismert tény hogy az emberi szervezet több mint 3/4 részben vízből áll,ezért elgondolkodtató hogy a kimondott szavak milyen hatással vannak az emberi szervezetre! Ezért;-óvatosan bánjunk a másoknak kimondott szavakkal!
 
vicus61Dátum: Kedd, 2010-11-02, 21:46 | Üzenet # 2 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 28
Kitüntetések: 3
Helyzet: Offline
Sajnos nem tudok minden nap ide felnézni.Most itt jártam ismét és örömmel olvastam a professzor kísérletéről a hírt. Megnéztem a képeket is,valóban lenyűgöző és csodálatos! Már az is csodálatos,hogy a professzor úr láthatóvá tette a láthatatlant.
A gondolatok is hasonlóan működnek.Azokat érzik az auránk ( sajnos nem mindenki érzi).
A tárgyak is hordozzák a velük történt impulzusokat.
A gondolattal lehet "varázsolni" is,de nem mondom,hogy könnyű.De erre csak a kiválasztottak képesek.Állítólag meg lehet tanulni,viszont annyi a különbség a "hozott" és a tanult varázserő között,hogy míg az egyik mindenre kiterjedhet ( csak pozitív dolgokra!...a többi már mágia),addig a másik csak bizonyos korlátok között működik.
Amiket itt leírtatok,azokba bele-bele olvastam és nagyon örülök,hogy vannak még közöttünk értelmes emberek!
Puszi nektek!
 
Fórum » Magunkról » Minden, ami eszedbe jut » A kimondott szó ereje! (Kisérlet a vízzel!)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:



Chat

 

Copyright Evia © 2024