Evia Üdvözöllek Vendég


A Világ, ahol élünk...

Művészeti és ezoterikus közösségi oldal
Főoldal · Regisztráció · Belépés · Fórum · Neked hoztam
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Magunkról » Minden, ami eszedbe jut » Az Univerzum!
Az Univerzum!
IstiDátum: Szombat, 2010-07-17, 09:34 | Üzenet # 1 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 59
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Az Univerzum hatalmasságára utal az a jelenség ami a NASA Swift nevű űrtávcsövét "kiütötte"! 2010junius 21-én egy gamma villanást örökített meg (másodpercenként 143000 foton!!)Ebből a NASA szakemberei arra a következtetésre jutottak, hogy a robbanásra közel 5 milliárd fényév körüli távolságban kerűlt sor! Ennek a fénye ért most a Föld közelébe,azaz az esemény kb. 5 milliárd éve történt amikor a Naprendszer formálódni kezdett! Most ellehet gondolkodni mekorra ez az Univerzum,menyi bolygó,és mennyi élet, idegen intelligencia létezhet! Mert ne gondolja senki hogy csak a Földünkön alakulhatott ki ilyen életforma! Nem beszélve arról hogy az a robbanás korábban történt mint a mi naprendszerünkbeni Ős robbanás! Ezt a cikket csak azért írtam hogy kevesebb legyen a kétely, az idegen civilizáció Földünkön való megjelenésével kapcsolatban! biggrin Isti.
 
EviaDátum: Szombat, 2010-07-17, 11:13 | Üzenet # 2 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Már sokszor elgondolkodtam azon, hogy miért képzeli magát az ember az Univerzum egyetlen lakójának.

Hogy vannak-e nálunk idegenek azt nem tudom. Az ember olyan "okos", hogy csak azt hajlandó elfogadni, ami számára (a saját eszközeivel) bizonyítható. Aki ufókról beszél, azt lesajnálják. - Ha én idegen lennék, és látnám ezt a bolygót, és azt, hogy az itt lakók háborúzni és hódítani akarnak, hát akkor nagyon vigyáznék, hogy ne vegyenek észre.

Tényleg csak annyit kellene tenni, hogy fejet hajtunk a Nagyság előtt, és elismerjük, hogy vannak nálunk hatalmasabb és intelligensebb lények. Erre az ember a maga egoista öntudatával nem hajlandó. És mondjuk, el kéne gondolkodni azon, hogy miért nem akarnak velünk "barátkozni". Úgy gondolom, hogy ez az agresszivitás, ami az emberben van, nem normális dolog. És mindig az agresszív szerzi meg a hatalmat. Még szerencse, hogy nem vagyunk képesek közlekedni az Univerzumban.

Sokan hiszik azt, hogy majd eljönnek az Ufók, és elköltöztetnek minket, amikor már lakhatatlan lesz a bolygónk. Vajon miért tennék? Azért, hogy egy másik bolygót is tönkretegyünk? Persze reménykedünk, és feltételezzük, hogy az Ufókat a szeretet vezérli. Nem tudjuk, és megpróbálunk nem önmagunkból kiindulni.

Ha viszont csak egy kicsit is hasonló a természetük a miénkhez, akkor van félni valónk. Talán azért is titkolják előlünk az ufók létezését, mert hatalmas pánik törne ki.

De nem vagyok negatív, szerintem minél fejlettebb egy civilizáció, annál több benne a szeretet és annál kevesebb az önzés.


Neked hoztam...
 
AngelDátum: Vasárnap, 2010-07-18, 20:30 | Üzenet # 3 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 84
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Isti Kedves..!
Nagyon jó amit írtál..Bár nagyon sokan vannak,akiknek a bizonyítékok sem elegendőek.. smile
Akik hinni pusztán az egóban és a kézzel fogható dolgokban képesek,nagyon sokat veszítenek..
De hiszen milyen hit is az,amelynek korlátot szab az emberi elme és a képzelet..? no
Pedig ha csupán a racionalitás talaján maradnának is matematikailag is 50-50% az esélye
annak,hogy léteznek - e vagy sem.. rolleyes Csak ehhez kicsit gondolkodni kéne...:)
Jómagam..nem hiszem,hanem tudom a választ... bye
Szeretettel : Angel


~~ Egy Mosolyt Hoztam..:) ~~ Neked..:) ~~

Az üzenetet módosította Angel - Vasárnap, 2010-07-18, 20:31
 
IstiDátum: Szombat, 2010-07-24, 12:48 | Üzenet # 4 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 59
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Drága szívem "pici szeletkéi" Evia,Gabyella és Angel!

Úgy érzem "egy húron"pendülünk,mert eszméletlen jó a meglátásotok!(nem értem miért lepődők meg ezen!) Pontosan erről írtam az "előző" fórumban,"csak Mi emberek akarunk még mindíg másokon úralkodni,leigázni,elpusztítani"! A fejlettebb,inteligensebb civilizációknak ez már eszébe se jut,mert "felülemelkedettek"!Mi akik ezoteriával,gyógyítással és saját lelki-szellemi fejlődésünk,"tisztításunkon" dolgozunk,ezzel tisztában vagyunk,és mivel értelmünk (szerénytelenség nélkűl állíthatom!) magasan az átlag felett jár ezt tudjuk és hírdetjük! Az Avatar c.film nagyon jól mutatja ezt be,és ez nem véletlen,vagy írói fantázia! Ezt Most és Így be kellett mutatni az Embereknek! De sajnos a "buták" még ebből se értettek meg semmit! Drágáim! Most kűldök Nektek egy GIGA ÖLELÉST! (megyek mert elkezdődött a Forma1-verseny!) Örülök Nektek hogy VAGYTOK!!! Pusza!!

 
AngelDátum: Szombat, 2010-07-24, 17:10 | Üzenet # 5 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 84
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Isti Kedves..!
Jó "húr" amin már együtt pendülhetünk,hamarosan már csak egy lesz... smile smile
Csak bizakodok,hogy az emberek felébrednek és Ők is rátalálnak erre a
rezgésre. Akik most még Önmaguk legyőzésén munkálkodnak,talán nincsenek elveszve.
De magam körül látom,hogy milyen sokan a vesztükbe rohannak..sajnos.
Kétségbe vonni mindent és cáfolni..természetesen "észérvekkel"..ez az eszközük.
Az Avatar film jó példa..egyébként is kedves nekem a film is. Olyan szépen képpé alakított
néhány dolgot,ami természetesen létezik,de szavakkal szinte megfogalmazhatatlan...
Mese-mondják..valóban..??..akkor én nagyon szeretem a meséket... smile
Sci-fi..mondják mások...lehet..a maga idejében Verne művei is azok voltak.. victory
S ezek az emberek ma beszállnak egy repülőbe,helikopterbe vagy egy tengeralattjáróba...s már nem is gondolnak erre.. No comment....
Az igazán nagy dolgok egyszerűek...végtelenül egyszerűek..
Az ember az aki bonyolult...
Szeretettel : Angel bye


~~ Egy Mosolyt Hoztam..:) ~~ Neked..:) ~~
 
IstiDátum: Vasárnap, 2010-07-25, 15:45 | Üzenet # 6 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 59
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Drága Angel-om!
Pontosan ezen munkálkodunk hogy erre a "húrra" emeljük a tétovákat és ellenzőket! Nagyon jó példákat említettél,hiszen Verne már akkor írt a Hold-utazásról és a súlytalanságról,amikor erről még csak álmodni se mertek! Éppen ez dűhít engem hogy a kételkedők pont az ilyen szenzációs dolgokat hagyják figyelmen kívűl,sőt a mai technikai vívmányokat,fejlődést is figyelmen kívűl hagyják! Észre se veszik hogy már Mi Emberek is képesek vagyunk Teremteni /klónozás,mesterséges megtermékenyítés,génsebészet,és még amit nem publikáltak!/ De tudom hogy most jött el a Mi ídőnk hogy szembesítsük a kételkedőket a saját ostobaságukkal! Úgyhogy teljes gőzzel előre! További szép hétvégét! Isti.
 
AngelDátum: Vasárnap, 2010-07-25, 16:21 | Üzenet # 7 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 84
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Isti Kedves..!
Azt szoktam mondani,hogy a kételkedéshez mindenkinek joga van..Fontos dolog,de
csak egy bizonyos határig..Hiszen aki kételkedik az gondolkodik is.. smile
A határ az,hogy a kétkedésben az egyéni szűklátókörűséget azért tegyék félre..
Na..ez az ami nem szokott menni...Nagyon igazad van a technika vívmányait s annak rendkívül gyors
fejlődését elfogadják,de miért is??..Anno a vezetékes telefon is kisebb csoda számba ment,hogy a
vezetéken hogyan is mehet - jöhet a hang..?!?..Ma már a mobil..még egy kis zsinór sincs(!).. yes
Mégse vonják kétségbe,hogy működik,pedig naponta használják...
De ha a bolygók mozgását és hatását nézzük.. Az átlagember elfogadja a hold mozgásából adódó ránk gyakorolt hatást. Hogy mozgatja a nagy vizeket,szabályozza a női ciklust,vagy épp a termeszhangyák
működését....De az összes többi bolygóra azt mondja..áá..az nincs hatással ránk.. smile
Sorolhatnánk a példákat erre napestig,de Őket lehet sose győznénk meg...
Toleráns személyiség vagyok,de az emberi szűklátókörűség,főképp ha butasággal is párosul..
na az az ami elég nehezen viselek... wacko
Amikor az önmagáért beszélő példákat is meg akarják magyarázni..
De igaz ami igaz..azért nekifutok minden nap a feladatnak... yes

Szeretettel : Angel bye


~~ Egy Mosolyt Hoztam..:) ~~ Neked..:) ~~
 
IstiDátum: Vasárnap, 2010-07-25, 17:08 | Üzenet # 8 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 59
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Kedves Angel!
Tudod azt vettem észre hogy a környezetemben lassan változik a látásmód,akik eddig kétkedtek vagy ellent mondtak nekem,azok most egyre sűrűbben kérik a véleményem és a tanácsom! Amikor valamilyen témáról elkezdek beszélni,elcsendesednek és figyelnek rám! Ez azt jelzi hogy nem hiábavaló a munkám és meg lessz az eredménye! Akik "éretlenek" a változásra,azok elmaradoznak tőlem és ez így van rendjén! Majd figyeld meg Te is,csak azok fogadnak el és maradnak melleted,akik érdemesek erre! Ez egy olyan törvényszerűség amiről már Gabyella is írt! Én tudom hogy az erőt és a tudást a kitartással együtt,ugyan arról a helyről kapjuk! Nevezhetjük magunkat "kiválasztottaknak",akiknek az a dolguk hogy rávezessék az embereket a helyes útra,hogy megvilágítsuk azt a tényt,szeretettel és egymás elfogadásával sokkal többre megyünk mint gyűlölködéssel és egymáson való átgázolással! Akik ezt nem fogadják el,azokért nem kell könnyeket ejteni! Szép estét kívánok és kellemes kikapcsolódást! Isti.
 
AngelDátum: Vasárnap, 2010-07-25, 17:40 | Üzenet # 9 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 84
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Isti Kedves...!
Nagyon egyetértek veled...a szívemből szóltál..
Tapasztalom én is szerencsére amiről írsz..igazából pont ez az ami erőt ad
ahhoz,hogy ne maradjak "csendben".. Amit pedig már oly sokszor megfogadtam... smile
Régen azt amiről írsz,úgy fogalmaztam meg magamban,hogy : Többnyire olyan emberek vesznek
körül,vagy olyan embereket hívok be,akikre szükségem van..
Most ez már picit más..Olyan emberek jönnek be -zömében- az életembe,akiknek rám,vagy a
mondanivalómra van szüksége. Ennek mint tudjuk van előnye és hátránya is..
De talán annyit már nem kell "feleslegesen" beszélnem..magamat céltáblának kitéve..mint régen.. smile
Ebben is tökéletesen igazad van.. Lehet,hogy én gyorsítanám már kicsit a folyamatokat,mert
azért néha elfáradunk ebben...legalábbis én... smile
Mosolygós szép estéd legyen...
Szeretettel : Angel bye


~~ Egy Mosolyt Hoztam..:) ~~ Neked..:) ~~
 
magasDátum: Vasárnap, 2010-08-08, 12:01 | Üzenet # 10 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Inaktív
Üzenetek: 36
Kitüntetések: 5
Helyzet: Offline
Azért nagy ám az univerzum! Így nem biztos, hogy csak jóindulatú Lények lakják! Az emberiség sem az,még teljesen, sajnos!
Ne idealizáljuk azt. amit nem is ismerünk.


... egy UT-on járó...
 
IstiDátum: Hétfő, 2010-08-09, 09:41 | Üzenet # 11 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 59
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Valamit el kell mondanom! Azt hogy technikailag "még" itt tartunk,(gondolok most az űrutazásra!) nem véletlen! Amíg itt a Földön gonosz szándékkal viseltetünk mások és egymás iránt,addig nem találunk más lakott bolygót,más civilizációt,és nem fogunk tudni építeni olyan járművet amivel esetleg eljutnánk oda! A tudás csak annak adatik meg akiben a jó munkálkodik! Most nem akarok ellen példát,(atom bomba!) mert Teller Ede és a többi atomfizikus nem a pusztítás miatt találták fel,hanem új, a szenet és olajat "kiváltó" tiszta energiát keresték! Ezért hiszem és vallom,a gonosz szándékú "idegenek" se jutnak olyan tudás birtokába hogy hozzánk a Földre eljussanak! Amíg Mások is mint Én ezt hisszük,addig szerintem ez így is lessz! És mint tudjuk a "Hit",hegyeket mozgat meg"! Szép hetet,és aki ídőt szán rá,szemet és lelket gyönyörködtető meteor eső nézést kívánok mindenkinek! (Én már láttam az éjszaka!) Isti.
 
magasDátum: Szombat, 2010-08-14, 16:19 | Üzenet # 12 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Inaktív
Üzenetek: 36
Kitüntetések: 5
Helyzet: Offline
Kedves Isti!

Ne csak a logikus agyaddal, egoddal vizsgáld a világot, hanem talán a sziveddel is! Írtam már! A gondolat a szív nélkül, a logika lélek nélkül csak agressziot szül benned. /Nem a másikban!/ Ezt vedd észre! Nem a "bízonyított" pöcsétes papírok számítanak, hanem a SZERETET! ARRÓL NEM ADNAK PAAPÍRT, mert nem lehet érte pénzt kérni. Vedd észre, hogy lehet a világot szemlélni másként is, nem csak az észérvek alapján. A logika alapu szóforgató erőlködésben és sem leszek partnered, de egy másfajta életszemléletet - ami szív-szeretet alapu - szívesen megmutatok Neked! Hol a Te szíved? Ne zárd el a világ elől, mert uygis csak az rezeg vissza hozzánk, amit kisugárzunk.
Szeretettel: magas


... egy UT-on járó...
 
Fórum » Magunkról » Minden, ami eszedbe jut » Az Univerzum!
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:



Chat

 

Copyright Evia © 2024