Evia Üdvözöllek Vendég


A Világ, ahol élünk...

Művészeti és ezoterikus közösségi oldal
Főoldal · Regisztráció · Belépés · Fórum · Neked hoztam
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Művészet » Olvasószoba » Az olvasószobáról
Az olvasószobáról
EviaDátum: Csütörtök, 2011-07-14, 10:34 | Üzenet # 1 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Lap tetejére Ebben a fórumtémában regényeket, novellákat, drámákat és egyéb irodalmi műveket tudunk olvasni.
A könyvek teljes tartalma ebbe a fórumba be van másolva.

A tartalomjegyzék és a bevezetés a legelső hozzászólásban található. A könyv tartalma folyamatosan, egymás alatt található a további "hozzászólásokban".

A tartalomjegyzékben lévő hivatkozásra kattintva az adott részhez tudtok ugrani. A fórum bal oldalán minden hozzászólás alján találhattok egy zöld nyilat. Erre kattintva az oldal tetejére tudtok ugrani (ha egy másik fejezetet szeretnétek kiválasztani vagy az adott könyv olvasását abba kívánjátok hagyni)

Mivel a hozzászólásokat felhasználtam a könyv tartalmának begépeléséhez, ezért itt a fórum olvasószobájában
hozzászólások írására nincs lehetőségetek. Az oldalunk egyéb fórumaiba bármikor hozzá tudtok szólni vagy új témát nyitni. (A "Szépirodalmi fórum" nevű fórumtémákban szeretettel várom a hozzászólásokat)

Előfordul, hogy nem tudom a teljes könyvet begépelni ide a fórumba. Ebben az esetben egy fehér gombot találtok a hozzászólásban. A gomb bal sarkában egy [+] jel látható. Kattintsatok a gombra, hogy a teljes szöveg megjelenhessen a fórumunkon belül (egy keretben). Versesköteteknél általában ezzel a gombbal találkoztok.

Kellemes időtöltést, jó szórakozást kívánok.



Neked hoztam...
 
Fórum » Művészet » Olvasószoba » Az olvasószobáról
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:



Chat

 

Copyright Evia © 2024