Evia Üdvözöllek Vendég


A Világ, ahol élünk...

Művészeti és ezoterikus közösségi oldal
Főoldal · Regisztráció · Belépés · Fórum · Neked hoztam
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
Fórum » Lélek és Test » Mandalák » Mandala elemzések (Mandala elemzést itt lehet kérni)
Mandala elemzések
EviaDátum: Szerda, 2011-11-02, 08:56 | Üzenet # 31 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Szia Györgyi (Eddie)
Az erő mandalái alapján azt tudom mondani neked, hogy tele vagy nyers erővel, amit - még - nem tudsz kezelni. A bizonyosság és a bátorság hiányát sokszor agresszivitással leplezed. A lelked zavaros. Félsz, hogy gyengének fogod érezni magad, ha felszínre hozod az érzékenységedet. Olyan vagy, mint akit megsebeztek. Több nyugalomra van szükséged. Amikor önmagadra gondolsz és saját mélységeidet próbálod feltárni, akkor szerénynek és tisztelettudónak kell lenni. Tiszteld önmagadban a "nagyot", az "istenit". Szeretettel, türelemmel és bizalommal nézd magad.

Harmónia mandalák alapján:
Szereted és keresed a vidám, mosolygós életet. Néha a látszat megtéveszt. Első látásra, külsőre ítélsz, közben a belső finomságokat nehezen veszed észre. Így előfordulhat, hogy a valódi értékeket nem veszed észre.

Javaslom, hogy ne elégedj meg azzal, amit a felszínen látsz, próbáld meg az előítéleteidet félretenni. Légy türelmesebb higgy sokkal jobban az emberi érzelmekben. Így te magad is finomodni fogsz.


Neked hoztam...
 
EddieDátum: Szombat, 2011-11-05, 23:24 | Üzenet # 32 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!
Nagyon köszönöm az elemzést, hálás vagyok. Sok mindent megtudtam magamról, aminek egy részével valószínűleg tisztában is voltam, csak rejtve voltak. Bízok a "javulásomban". Klassz ez az oldal, sok sikert kívánok a továbbiakhoz!

Hozzáadva (2011-11-06, 00:24)
---------------------------------------------
Kedves Evia!
"Félsz, hogy gyengének fogod érezni magad, ha felszínre hozod az érzékenységedet." Erre most esett példa, ugyanis sajnos meghalt a nagymamám, akit imádtunk, és mivel kiborultam én magam is, rendesen szégyelltem magam a hisztéria után. Most tényleg zavarosnak érzem a gondolataimat. Mit javasolsz, mit tegyek, hogy végre kitisztuljon a fejem, és visszanyerjem az erőmet? Nézegettem a mandalákat, és most főleg a G06 vonzott a ragyogástól, és mert mintha angyalok állnának körbe, a G12 vonzott a fekete virágok miatt, és mert hűvös nyugalmat áraszt, a G07 taszít, mintha kislányok lennének csapdában, a G17 taszít, mert mintha táskás, szomorú szemek néznének rám. Ismét szükségem van a segítségedre, amit nagyon megköszönnék.

 
EviaDátum: Csütörtök, 2011-11-17, 22:47 | Üzenet # 33 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Kedves Györgyi!

Ezt az időszakot, amiben most benne vagy, végig kell élni... Tapasztalni szerényen. Éppen most tanít meg az élet valamire. Sajnos éppen a fájdalom az, ami a lelkünket tisztítja. Ne csinálj semmit, csak befogadj. Fogadd be azokat a hatásokat, amik érnek téged.
Az az erő, ami eddig benned volt, nem baj ha egy kicsit átalakul. Nem veszítetted el, csak változás előtt állsz. És ahogy a Remete lapja mutatja a Tarot-ban, magadra vagy hagyva, nincs külső segítség. A segítség belül van. Várj türelemmel, meg fogod látni, hogy "felnőttebbé" válsz, egy idő múlva érezni fogod, hogy egy csomó dolog az életedben teljesen átértékelődik. De ne siettesd a folyamatot. "Ússz az árral".


Neked hoztam...
 
EddieDátum: Vasárnap, 2012-01-08, 00:18 | Üzenet # 34 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!
Köszönöm ismét a segítséged. Már egy hónap telt el a nagyi halála óta, és most ismét történt haláleset a családban, meghalt a nagybátyám. És úgy, ahogy írtad, teljesen egyedül érzem magam, és ha lehet, még jobban össze vagyok zavarodva. Ő is hirtelen ment el, és azt hittem, hogy ha valaki, hát ő erős lesz. Tévedtem.
Sajnos délelőtt még dühöt is éreztem, de olyat, hogy szét akartam törni a padomat, aztán szaladni, ki a világba. Azt hiszem több bennem a düh jelenleg, mint a szomorúság.

Hozzáadva (2012-01-08, 00:18)
---------------------------------------------
Kedves Evia!
Azért írok, hogy minden eddigi segítségedet megköszönjem, és hogy tudassam Veled, kezdek úrrá lenni a dühömön, és engedtem, hogy átjárjon a szomorúság, valami újnak érzem a kezdetét.
Utólag is boldog új évet kívánok.

 
EviaDátum: Vasárnap, 2012-01-08, 19:16 | Üzenet # 35 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Örülök, hogy sikerült elindulnod. Már több türelem van benned, ez nagyon jó! Sok sikert kívánok Neked a továbbiakban. És ha bármikor úgy érzed, hogy tudok valamiben még segíteni, csak szólj.

Neked hoztam...
 
AyumiiDátum: Vasárnap, 2012-01-08, 23:10 | Üzenet # 36 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 6
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!

Szeretnék kérni még egy elemzést, mert jelenleg sok kérdés kavarog bennem. Vannak megérzéseim, vágyaim és ugyanakkor szem előtt tartom hogy mi az ami még megvalósítható jelenleg az életemben. A harmónia mandalákat választottam, mert a belső harmóniámat szeretném rendbe rakni.

H09 - ez egy energia adó mandala számomra, békét érzek mikor rá nézek. Az egységet idézi fel bennem.
H10 - ennek a mandalának nagyon tetszik a színvilága és a részletgazdagsága. Olyan érzést kelt bennem mintha egy védelmező burokban lennék.
H17 - békés és méltóságteljes kobrákat látok benne, melyek egy szeretetkört alkotnak
H04 - Egy gyönyörű tánc kendőre vagy szonknyára emlékeztet, a tánc iránti szeretetemet ébreszti fel bennem. (Szeretnék nagyon táncolni, de félek hogy esetleg megint közbe jön valami, pl egy kisbaba ami jó dolog és úgy gondolom hogy komolyan táncolni azután is lehet miután meg van a teljes család létszám :).)
H15 - egy felkapott színházat látok ebben a mandalában, ami kivan cifrázva, de belül más van mint ami kívül.
H06 - ez a mandala a fényt ébreszti fel bennem és egy erős lökést ad, mikor nézem úgy érzem hogy szárnyra kapok és mindent elérhetek amiben hiszek
H03 - ez a mandala nem tetszik, van benne egy teljesen zárt kör amibe szinte lehetetlen bejutni.
H12 - rossz érzést kelt bennem, zöld kígyókat látok benne tűzes tekintettel és csapdába akarnak ejteni
H14 - ékszereket látok benne, amik fel vannak halmozva. Azt nem tudom hogy miért de taszít engem ez a mandala.
H16 - teljes mértékben taszító érzést érzek, nagy varangyokat látok benne.
H02 - egy határozott és tiszta, letisztult gondolkodás módot látok benne, vonz ez a mandala és vibrál

Előre is köszönöm az elemzést!

Köszönettel: Kata
 
EviaDátum: Kedd, 2012-01-17, 17:44 | Üzenet # 37 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Kedves Kata,
igyekszem elhatárolódni a korábbi elemzéstől, de most is hasonló dolgokat látok mint az Erő Mandaláinál.
Ne légy türelmetlen, mert akkor görcsös maradsz. Görcsösen nem lehet ellazulni...
Vannak dolgok, amelyeket az idő érlel. Légy befogadó és fogadd el azt, amit a mai nap ad neked. Nem kell felgyorsítani a folyamatokat és nem kell mindig megtervezni a jövőt. Sőt, még érteni sem kell mindenáron.
Ha olyan eseménnyel találkozol, ami némi kellemetlenséget hordoz magában, hajlamos vagy az elutasításra akkor is, amikor még át sem gondoltad az esetleges pozitív hatásait. Ne légy elégedetlen. Nézd a "dolgok jobbik oldalát".

Azt hiszem, jó úton haladsz, a megismerés vágya hajt, nyílt szívvel és erős lélekkel veszed az akadályokat. Nem vagy meggondolatlan, bár néha felszínesen ítélkezel. Tudom, hogy nem akarsz felszínes lenni, nem is vagy az. A felszínes ítélet a türelmetlenséged számlájára írható.


Neked hoztam...
 
EddieDátum: Péntek, 2012-01-20, 18:58 | Üzenet # 38 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!
Megint lenne egy újabb kérésem. Az apámmal lévő kapcsolatomat szeretném rendbe rakni. Mostanában, de régebben is furcsa nézeteltéréseink voltak, és remélem, hogy Te tudsz segíteni.
Az erő mandalái fogtak meg.
Az E05 színei taszítanak, és a szörnyeteg jut eszembe róla a Szépség és a szörnyetegből.
E08 vonz a vörös szín, a sárga lángok, a fehér és arany virágok és a medveszerű fejek.
E09 vonzanak az erős színek, kék és sárga lángok és a meditáló alakok.
E10 vonzanak a mosolygó arcok, akiknek fényes a harmadik szemük, és a középen lévő virág kiemelkedik.
E11 gyönyörűek a fények és a balerinák, "buli", tavirózsák, üdeség.
E16 megnyugtató kék szín, meditáló alakok, akik megvilágosodtak.
E18 csodálatos, fény a sötétben.
Előre is köszönöm az újabb segítséged, nagyon fontos nekem!
 
berill14Dátum: Péntek, 2012-02-03, 22:33 | Üzenet # 39 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!
Nemrég találtam az oldalra, nagyon érdekesnek találtam. A mandaláid nagyon szépek. Én még mandala elemzésről eddig nem hallottam, de nagyon kíváncsi lettem rá, ezért ki szeretném próbálni.
A Harmónia mandalái közül választottam ki 10-et. Konkrét dolgokat nem igazán láttam a mandalákat nézve, inkább csak pillanatnyi érzések, hangulatok jöttek elő.
Köszönettel várom az elemzést.

H02 - túl sok, túl harsány, túl feltűnő
H03 - magával ragadó, vonzó, lüktető érzés ( lehet, hogy ez az amire szükségem van )
H04 - kicsit zavaró, taszító
H07 - nyugodtság
H10 - kicsit félelmetes, mintha magába akarna szívni, elfutnék
H11 - vonzás, de nem akarom
H13 - zavaros, kavarodás
H14 - szép, ez tetszik
H15 - túl harsány, erőteljes, hideg is, meleg is
H16 - hidegséget áraszt, nem tetszik
 
EviaDátum: Péntek, 2012-02-03, 23:49 | Üzenet # 40 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Kedves Látogatók! Nagyon köszönöm az érdeklődést, néhány nap múlva elkészítem mindkét mandala elemzést. Addig is türelmeteket kérem, és elnézést a várakozásért.

Neked hoztam...
 
EviaDátum: Szerda, 2012-02-08, 14:45 | Üzenet # 41 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Kedves Eddie!

Úgy tűnik, most tör felszínre az érzékenységed. Saját magadat már sokkal-sokkal tisztábban látod. Szerényebb lettél, leginkább a sok megpróbáltatás miatt, de azért is, mert elkezdtél az önismerettel foglalkozni. Ez jó. Ugyanakkor most, hogy már nem szégyenled azt, aki vagy, védtelenné is váltál. Ebben az időszakodban nagyon kell vigyáznod magadra, főleg az egészségedre. Az immunrendszered egy kicsit legyengült a sok stressz miatt. Vigyázz nagyon, hogy semmiképpen se gyengítsd magad tovább! Ne akard tompítani a tudatodat... Kerüld az alkoholt és a leggyengébb kábítószereket is.
A lelked ártatlanságát a mostani elemzésben láttam meg. Őszinte vagy.

Tanácsként azt tudom mondani, hogy kerüld azokat a fajta zenéket, amik felzaklatnak, főleg a depresszióba hajló "narkós" rockot. Próbálj meg több filmet nézni, lehetőleg vidám, könnyed filmeket. Tereld el a gondolataidat. Pihenj meg egy kis időre és próbáld meg lerakni azt a nagy súlyt, amit cipelsz magadon. Ki kellene kapcsolódnod, ez megerősítene téged.


Neked hoztam...
 
YogiDátum: Szombat, 2012-02-11, 12:59 | Üzenet # 42 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Sziasztok!
Köszönöm, hogy itt lehetek. Foglalkoztatnak a mandalák, így találtam az oldalra.

Kedves Evia, kérnék én is egy mandalaelemzést és előre is nagyon szépen köszönöm!

Az Erő mandaláit választottam. Nem fogalmaztam meg, mit is látok a képen, inkább csak leírtam, milyen érzéseket váltott ki belőlem egy-egy kép.

E02 - Tudás, kiteljesedés. béke
E04 - Kifejezetten taszít, negatív gondolatok, áskálódás, ártó és hátsó szándékok
E07 - Újra felszínre törő régi érzések, emlékek, megölelni valakit csak úgy, szeretet és biztonságérzet
E10 - Szeretet, megérzés, nyugalom, önismeret
E12 - Fájdalom, kétségbeesés, bizonytalanság, távolinak és elérhetetlennek tűnő boldogság
E15 - Kontrollálhatatlan érzések, igazi, mindent elsöprő szerelem
E18 - Teremtés, magával ragadó érzések

Legközelebb áll hozzám: E02, E10
Legtávolabb áll tőlem: E04, E12
 
EviaDátum: Kedd, 2012-02-14, 18:53 | Üzenet # 43 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Berill14 elemzés:

Első ránézésre úgy tűnik, hogy most rossz hangulatban vagy, nem tudsz igazán felszabadulni, nem tudsz örülni. Magadba vagy zárva.
A harmónia mandalák a békekereső embereket vonzzák leginkább. A bennünk lévő elementáris erő megtapasztalására kevésbé alkalmasak, mint pl. az erő mandalái. Egy kicsit gyengébb is a jelük és inkább azt mutatják meg, ami látszik kívülről és nem feltétlenül azokat az erőket és tulajdonságokat amelyek a lelkünk legmélyén ülnek.

Kedves Berill, visszafogott vagy, legalábbis a mandalák megfigyelésekor valahogy "megtartottad a három lépés távolságot". Egyre inkább ez jellemző rád. Talán azért, mert nagy csalódás ért gyerekkorodban vagy fiatalkorodban. Az adatlapodat megnézve láttam, hogy még mindig fiatal vagy, pedig a választott mandaláid alapján sokkal idősebbnek tűnsz. Szereted az őszinte érzelmeket és akadnak is a környezetedben olyan emberek, akiknek kiadhatod a lelkedet. Finom, pihe-puha lelked van. De sajnos kívülről úgy látszik, hogy besavanyodtál, nem tudsz örülni az életnek, nem tudsz igazán felszabadult lenni. A realitás talaján akarsz maradni, de ezzel elveszíted az álmokat és a vágyakat. Nem akarsz "butaságokat" csinálni, a játékban is csak az értelmet keresed. Az élet így túl nehéz... Próbálj meg önfeledt lenni olykor, próbálj többet nevetni, próbáld megérteni a kisgyerekeket, akik nagyon jól elszórakoznak olyan meséken, amelyekről tudják, hogy nem valóság, de mégis annak képzelik, egyszerűen csak azért, mert az "olyan jó!".
Szereted a szépet, vonzódsz is hozzá, de csak akkor tudod igazán elfogadni, ha pontosan beleillik a valóságodba.
Az emberek kedvelnek téged az őszinteségedért, vonzódnak is hozzád, de hiányolják belőled a mosolyt és a vidámságot. Leginkább a komolyságod az, ami miatt "soknak" vagy "fárasztónak" találhatnak egyesek.

Az oldalunkra tettem Lázár Ervin meséket is. Ezek olvasását javaslom neked, ettől derűssé válsz és végre mosolyogni is fogsz szívből és belülről
http://let.ucoz.hu/forum/26-208-1


Neked hoztam...
 
EviaDátum: Kedd, 2012-02-14, 19:10 | Üzenet # 44 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Kedves Yogi!

Neked hatalmas energiáid vannak. Árad belőled a tűz és az energia. Tele vagy szeretettel, legszívesebben átölelnéd az egész világot. Szereted a gyerekeket, szereted a családot és a békét. Pedig néha-néha robbantasz ki veszekedéseket... Ezt talán azért teszed, mert úgy gondolod, hogy azt nem értik meg mások, ami te tulajdonképpen vagy. Úgy gondolod, nem ismernek eléggé, és ez a probléma. Pedig csak nem mindig tudják kitalálni, hogy éppen mire gondolsz, vagy mit akarsz.

A házasságban és a családban sok jót keresel, pozitív gondolatokkal indulsz el az útjaidra. A jövővel kapcsolatban azért mégis vannak aggályaid. A 12-es lapban bizonytalanságot látsz, pedig pont itt kellene valami stabilhoz eljutnod, de ez csak akkor fog sikerülni, ha megéled és megtapasztalod az igazi önzetlenséget. Talán még nincs gyermeked és ezért félsz az igazi áldozatvállalástól. Jelen helyzetedben ez nem gond, az önismereted tiszta, fiatal lelkedben az egó egészségesen dolgozik.

A külső békében keresed az igazi nyugalmat. Még sok mindennek az elején állsz, még talán alkalmad sem volt arra, hogy belül találd meg önmagad. Mivel külön kiemelted a 4-es mandalát negatívként, pozitívként pedig a 2-est, azt tudom neked mondani, hogy alkalmazkodó vagy, de nem tűröd, hogy uralkodjanak rajtad. Ez nagyon pozitív dolog!

Neked nem arra van szükséged, hogy önmagadról visszaigazolásokat keress. Ne félj magadtól és ne félj a döntéseidtől. Jól csinálod!!!!


Neked hoztam...
 
GicaDátum: Péntek, 2012-02-17, 17:49 | Üzenet # 45 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!
Nagyon érdekesnek találom a tevékenységedet, s mivel engem is vonzanak ezek a dolgok, szeretnék kérni tőled egy elemzést. A gondolat mandalái fogtak meg leginkább, ezért ezekből választottam 10-et.

G01- ez vonz a legjobban. Bársonyos rózsafejhez hasonlít, melyet kék ékkövek ékesítenek, a szirmai sima, puha tapintásúak, a lemenő nap fénye találkozik a nappalt uraló sugarakkal, amely nyugodtan, csendesen átadja helyét az alkonyatnak a természet törvényeit tiszteletben tartva. A legbelső rózsaszirom vonzza, szippantja magába az univerzumból érkező energiát, békét, nyugalmat áraszt, a lélek lecsendesedik.

G07- ez taszít legjobban. Túl sok benne a zavaró, a nyugtalanság, mind a formákat, mind a színeket tekintve. Kívülről lezárja egy kör, így nem tud kinyílni, magába van zárva. Tele van szőve apró, kusza vonalakkal, mint egy rég nem lakott ház pókhálókkal. Nyilak lőnek a kör közepe felé, mintha a középpontot meg akarnák semmisíteni, pedig az a része még tiszta és élő, de védelemből ő is körülbástyázta magát, így a tehetetlenség érzetét sugallja.

G02- olyan , mint a páva szétnyitott tolla. Mézes mázos grillázscukorka. Árad belőle a színharmónia. A 8 felső kar csalogat a belsejébe, mosoly, jókedv és derű áramlik belőle. Egyszerűen szeretni való.

G04- olyan, mint egy drágakő, egy különleges ékszer, melyet királynők viselhettek. Védelmezni akar, kiegyensúlyozottságot sugároz. A föld barna színét uralja, ami kellemes, de egyhangú is egy kicsit. Ezért magába csempészett egy kis sárga színt, így lett tökéletes.

G05- kicsit sok, hivalkodó és sűrű a mintázata,túl van cicomázva. Ez a külcsín. Belül fekete szempárok figyelnek, lesnek, ami zavarólag hat. Felül már gonoszabbá válnak a szemek, főleg, hogy a fejük is mérges bagolyhoz hasonlít. Nyugtalanságot áraszt.

G06- első ránézésre kicsit kiismerhetetlennek tűnt, és tovább kellett néznem a többi mandalához képest, hogy kialakuljon róla valamilyen kép. Kerek egésznek, egy egységnek tartom. Egyre kisebb köröket alkot befelé haladva, ezek kiegyensúlyozottságra utalnak. A színei ezzel szemben vadítóak, túl sötétek és nyugtalanítóak. Nem adja ki magát egészen, továbbra is marad benne rejtély.

G08- fenséges, királynői, barokkos stílussal. Gyertyák világítják meg a belsejét, amit a mandala szétszór a külvilág felé, hogy jusson belőle mindenkinek. nagylelkű, adakozó és egyben tiszteletet parancsoló a kisugárzása.

G10- röviden fogalmazva ez a mandala egyszerű, de nagyszerű. Jókedvre derít, mosolyra buzdít, nyugtatja a lelket. Békésen hullámzik, mint a tenger. Lágy az érintése, mint a haboknak, melyek úszás közben a testet érintik. Jó érzéssel tölt el a látványa.

G11- a mintázata olyan, mintha különböző termésekkel lenne sűrűn kirakva. Nagyon meg van tervezve, mindene a helyén van. Már-már túl tökéletes. Kisugárzása számomra nincs.

G15- érdekesebb formájú minden más mandalánál. Nem záródik le, hanem a polip karjaihoz hasonlóan nyújtózik a végtelen felé. Körülötte zöld szín vibrál, s maga az egész mandala is olyan, mintha nem lenne stabil, hanem a légben lebegve alakját és színeit olykor változtatná. A mandala középpontja számomra olyan, mintha lyukas lenne, amin keresztül egy fénylő csillag felé tekinthetek.
 
Fórum » Lélek és Test » Mandalák » Mandala elemzések (Mandala elemzést itt lehet kérni)
Keresés:



Chat

 

Copyright Evia © 2024