Evia Üdvözöllek Vendég


A Világ, ahol élünk...

Művészeti és ezoterikus közösségi oldal
Főoldal · Regisztráció · Belépés · Fórum · Neked hoztam
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
Fórum » Lélek és Test » Mandalák » Mandala elemzések (Mandala elemzést itt lehet kérni)
Mandala elemzések
berill14Dátum: Vasárnap, 2012-04-01, 21:41 | Üzenet # 61 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!
Köszönöm neked, hogy elkészítetted az elemzést. Nagyon elgondoltató, amit írtál. Tulajdonképpen még mindig ezen gondolkodom, és azon, hogy mit is kellene tennem.
Még egyszer köszönöm a fáradozásodat, és minden jót kívánok neked!
 
GicaDátum: Kedd, 2012-04-10, 18:04 | Üzenet # 62 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!
Nagyon köszönöm az elemzést, hálás vagyok, hogy elkészítetted. Egy későbbi időpontban a Harmónia mandaláival is megpróbálkoznék, ha lehetséges. Kíváncsi lennék az eredményre.
Minden jót kívánok a további munkádhoz!
 
berill14Dátum: Hétfő, 2012-05-21, 08:15 | Üzenet # 63 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!

Legutóbbi jelentkezésem óta eltelt egy kis idő, nem is gondoltam, hogy ennyi. Mindkét elemzés nagyon elgondolkodtató volt a számomra, rádöbbentett, hogy valóban szükségem van változásra az életemben. Nem mondom, hogy ez már sikerült is, de próbálok tenni ennek érdekében. Mindenképpen szerettem volna kérni tőled a harmadik elemzést is, de eddig valahogy nem tudtam rászánni magam. Most azonban úgy éreztem, talán itt lenne az ideje.
A Gondolat mandaláit már az előző alkalmakkor is nézegettem, sőt le is írtam a véleményemet róluk, de aztán félretettem. Most, hogy újra megnéztem a mandalákat, úgy tűnik, hogy sok mindent másképpen látok, mint akkor. A legfrissebb gondolataimat küldöm most el neked. Kérlek, ha időd engedi, készítsd el számomra ezt az elemzést is, nagyon kíváncsi vagyok az eredményre.
Válaszodat előre is köszönöm, és nagyon várom.

G01 - egy különleges, érdekes virágnak, rózsának tűnik, aminek nagyon sok szirma van, több mint ami látszik, szinte gömb alakú, de látható a középpontja
G02 - olyan, mintha folyékony fémek hirtelen megfagytak volna, vagy mintha egy világ, ami korábban mozgásban volt, megdermedt volna, megállt az idő
G03 - hidegnek tűnik, inkább távol maradnék tőle
G06 - a mandala belseje nagyon szép, kellemes, nyugodt kékség, jóleső érzés; kicsit furcsa a sötét körgyűrű, ami körbeveszi, talán elrejti a szépséget a külvilágtól, de talán azért, mert meg akarja óvni
G07 - rendezett kuszaság, elveszhet benne, aki nem ismeri az utat, de van benne rendszer
G11 - kellemes környezet, gyöngyök vagy fények, de a zöld színű formák zavaróak, mintha nem illenének a környezetbe, nem oda valók lennének
G12 - sötét, komor, a virágfoma ellenére, aminek kedvesnek kellene lennie, de ez valahogy nem az; ez áll tőlem a legtávolabb
G13 - szilárdság, határozottság, egység
G14 - mozaikkövekkel kirakott kör alakú tér vagy csarnok kövezete, nyugodt, visszafogott színek, olyan helynek tűnik, ahol nem sokan járnak, inkább csak áthaladnak
G17 - föld alatti rejtett világ, kincs, titkos terem, üveg- vagy fátyolszerű kékség, ami odalent is elrejt valamit; vonzónak, érdekesnek tűnik, jó lenne tudni mit rejt


Az üzenetet módosította berill14 - Hétfő, 2012-05-21, 08:22
 
SeherezádéDátum: Hétfő, 2012-08-06, 22:12 | Üzenet # 64 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!
Gratulálok ezekhez a gyönyörű mandalákhoz, szívet lelket melengetően szépségesek, nagy hatással voltak rám. Nagy kedvet kaptam hozzá, hogy én is alkossak ilyesfélét. Nagyon kiváncsi vagyok az elemzésedre is.

Szeretném ha a leírtak alapján elmondanád a véleményedet rólam.

Az erő mandalasort választottam
1. impulzív lendületes hatékony lelkesítő mandala
2. az ezeregyéjszaka meséinek világa jutott róla eszembe, rejtélyes titokzatos sokszínű.
3. nem fogott meg, leginkább egy régi konyhai falikép jutott róla eszembe
4. nagyon intuitívnek találtam, a semmiből felbukkanó váratlan megoldások ötletek, tekervényes csatornák, idegkapcsolatok, ugyanakkor egy erős szilárd mozgalmasságában is mozdulatlan stabil sziklára épült vár
5. első látásra érdektelen közömbös. A víz és a tűz egymásra való hatása
6. édeskés szirupos negédes hatással van rám a kép
7. lendületes nyugodt harmonikus egyszerű
8. izgalmas játékos figyelemfelkeltő intim
9. zavaros, a színek bántóak, túl bonyolult
10. egy kicsit fájdalmas de nagyon nyugodt letisztult mély érzések
11. olyan mint egy vakító tükör, bántja a szemet a csillogás, élesek a fények
12. egyszerű mint egy zöldellő sárgálló búzamező
13. játékos, mint egy színes karikákból álló gyermekjáték, jó benne elveszni, befogadó örömös érzések
14. túl díszes harsány bántó de van benne valami kedves, nem jó sokáig nézni
15. gyönyörű mint egy letisztult otthon, befogadó meleg baráti hely
16. a leggyönyörűbb, mint egy végtelen mély áttetsző tó, mint egy kristály, mély és tiszta ragyogó, rendkívűl nyugtató
17. kút egy égő vár közepén
18. szomorú lehangoló egyáltalán nem tetszik
legvonzóbb a 16, legtaszítóbb a 18.

Próbálkozom ebből valamit kihámozni de csak a részletekig jutok. Nem áll össze a kép magamról.Előre is köszönöm a segítségedet!
 
EviaDátum: Csütörtök, 2012-08-09, 21:18 | Üzenet # 65 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Szia Seherezádé!
Megértem, hogy nem áll össze, nekem sem igazán... smile

Többször is végignéztem az írásodat, olyan volt, mintha nem is az Erő mandaláiról írnál, hanem valami egészen másról. Különös ember vagy, aki teljesen sajátosan értelmez dolgokat és sokszor túl makacsul ragaszkodik a saját elképzeléséhez. Persze az nem baj, ha vannak koncepcióink, de jelenleg én inkább zűrzavart látok benned. Te vagy az, akire azt mondják, "nyüzsög"?

Érdekességed, hogy szereted a precizitást, talán úgy gondolod, benned az meg is van, de a figyelmetlenséged miatt sokszor elveszíted a fonalat. Sajnos a kritikát nehezen tűröd, pedig az egyik legfontosabb eszköze a fejlődésünknek mások kritikája. Általában olyasmit vágnak a fejedhez, amiről úgy gondolod, koholt vádak, és akik mondják, azok vagy nem ismernek, vagy rossz indulatból vádaskodnak. A vitát nem kedveled, nem is keresed, de sokszor te magad szítod azzal, hogy nem akarod meghallani mások álláspontját. Pontosan attól a ponttól kezdve, hogy a véleményük eltér a tiedtől, már már be akarod fejezni, már nem akarsz törődni vele, már nem akarod hallgatni.

A leírásod valóban meghökkentő volt, olvasás közben többször azt éreztem, hogy nem akarsz majd odafigyelni rám, mert "te jobban tudod...".

A 16-os mandala talán a leginkább "megértő", kerüli a konfliktust és csak lágy ringató érzést ad (ismerek olyan embert is, aki mosolygós fejeket lát benne, de van aki gonosz és rosszindulatú szörnyeknek látja azokat a sárga hajú alakokat. És van aki a középső sárga háromszög-szerű alakzatokat lándzsáknak látja és bár ez a mandala véd, mégis támadásnak gondolja ezeket a mintákat) Örülök annak, hogy te ezt a mandalát pozitívnak látod, ez azt is jelenti, hogy megvan benned a béke.

Az a "konyhai falikép" az egyik legerősebb mandala ebben a csoportban. Van akit lehúz és van akit felemel (egy kicsit hasonlóan az 5-öshöz, amire azt írtad, hogy érdektelen) Ha ezeket meg mered látni, akkor nagyon sok erőt meríthetsz belőlük, de ha nem, az sem baj, akkor keresünk olyat, ami megfelel Neked.

Az Erő mandalái néha túl erősek. Úgy gondolom, hogy neked is azok. Nem baj, ha nem érted őket, ez talán a védő burok miatt is van, ami körülvesz téged. Lehet, hogy szoktad angyalok védelmét kérni vagy vallásos vagy (az elemzésből ezt nem tudtam megállapítani). Bárhogy is van, nem baj, küldök neked egy sokkal szelídebb mandalát a Szeretet mandalái közül. Ez erősít téged, ez pont Neked való. Ha lesz kedved, írd meg nekem, hogy ez a mandala mit üzen neked



Neked hoztam...
 
SeherezádéDátum: Szombat, 2012-08-11, 22:55 | Üzenet # 66 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!
Nagyon köszönöm az elemzésedet hálás vagyok a figyelmedért amit rám fordítottál!
Kicsit gyorsan futottam át a mandalákat, talán ezért gondolod hogy nyüzsgő vagyok. Gyorsan nézegettem őket oda vissza sokszor, ezért talán felületes volt ahogy érzékeltem. Volt olyan amibe nem is akartam beleérezni.
Amit írtál rólam nagyon igaz, és találónak érzem.
Meglepődtem, hogy érdekesnek és különösnek látsz, ezt én is így gondolom, sok mindent másképp látok másoknál, nem is igazán tudok beilleszkedni, pedig szeretnék. Igen olykor ami az orrom előtt van azt nem veszem észre, amit pedig senki se tart érdekesnek azt észreveszem. Máshogy fejezem ki magam, sokszor félreértenek és megbántódnak, erre nagyon vigyáznom kell. Erősnek gondolom magam, de sokszor vagyok bizonytalan is. A védőburkot én is érzem magam körül apró csodák véletlenek, láthatatlan jelenlét megérzése, imameghallgatások, leginkább az hogy velem van valaki. Csodálatos hogy ezt te így megérezted.
Amit küldtél nekem az olyan mint egy gyönyörű templom, oltalmazó védő betakaró meleg ugyanakkor ünnepélyes és magasztos is egyszerre. Mint egy sztupa. Hálát adó női alakokat látok benne a külső fehér részénél.
A közepe olyan mint egy fénylő gyönyörű szembogár, áradnak belőle a szeretet érzései szinte zuhognak rám. Összekapaszkodó kört alkotó karokat is látok benne, a közösség jelképét. Az egész fényesen ragyog de meleg színekkel. Míg olvastam az elemzésedet és néztem a mandalát rájöttem arra, hogy a belső békét kell megtalálnom magamban, a harmóniát az egyensúlyt. A szeretet mandala megnyit bennem egy kaput, egy ajtót, ami a többi lélek felé vezet. Azt hiszem ez a legfontosabb! Köszönöm Neked kedves Evia! smile
 
EviaDátum: Szerda, 2012-12-12, 09:07 | Üzenet # 67 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Szia Seherezádé!
Örülök a békédnek. A figyelmetlenségért ne okold magad, nem te tehetsz róla. Az erő mandalái túl erősek neked, és te inkább "megtartod velük a 3 lépés távolságot". Írtam már többször is, sokaknak az erő mandalái túl erősek, sőt akár erőszakosak is lehetnek azoknak, akik még nem tudják irányítani magukban a türelmet és a nyitottságot. E két emberi tulajdonság pozitív, de bizonyos esetekben rossz döntések is születhetnek miattuk. Te figyelsz magadra és próbálsz a legjobb úton haladni. Ennél többre jelenleg nincs is szükség!


Neked hoztam...
 
YogiDátum: Szerda, 2012-12-12, 15:05 | Üzenet # 68 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!

Majdnem egy éve, hogy elemzést kértem tőled és nagyon sokat segítettek a tanácsaid!
Megtanultam bízni a döntéseimben, magamban és rájöttem, hogy ezzel hihetetlen dolgokra vagyok képes.
Sikerült elköltöznöm, sikerült olyan munkát találnom, amit szívesen csinálok és sikerült új életet kezdenem!
Egyetlen dolog van, amiben nem sikerült előrébb jutnom: a párkapcsolat. Sosem voltam igazán jó a párkapcsolatokban, nem is volt sok az életemben, most pedig már kb 2 éve egyáltalán nem sikerült kapcsolatot létesítenem.
Mit gondolsz, a mandalaelemzés ebben is a segítségemre tud lenni? Ha igen, melyik kategóriáról kellene véleményt mondanom? Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségedet!
 
EviaDátum: Vasárnap, 2012-12-16, 12:28 | Üzenet # 69 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Szia Yogi,
egy sikeres párkapcsolathoz nem csak két ember, hanem "körülmények" is kellenek. Részben igaz, hogy a körülményeket mi teremtjük, de nem minden esetben. Én nem hiszem, hogy a sorsunk véletlen, de azt a véleményt sem tudom elfogadni, hogy mindig mindent a karma intéz nekünk.

A te kisugárzásod, a rezgéseid nem csak téged alakítanak, hanem a körülötted lévő világot is. Ezért mindenképpen úgy gondolom, hogy ha megleled a saját harmóniádat, képes leszel "bevonzani" egy társat magad mellé. Az új életedbe, amibe belefogtál még nagy-nagy adag békére van szükséged. Ez elfogadást is jelent, de nem megalkuvást. El kell fogadnod azt ami vagy, azt ahogy vagy és azt amit kaptál idáig. Ha az életet egy fonalhoz lehetne hasonlítani, a te fonaladban van egy csomó. A türelmetlenség ezt a csomót csak rángatja és húzza, de ettől a csomó egyre inkább kibogozhatatlanná válik.

Bár soha nem szoktam a szeretet mandaláit elemzésre ajánlani, azt hiszem, neked mégis erre van szükséged. Válaszd ki közülük azt, amelyik leginkább elér a szívedig és azt, amelyiket távol érzed magadtól. Írd le, hogy miért. A szeretet mandalái már nagyon sok embernek segítettek.


Neked hoztam...
 
YogiDátum: Vasárnap, 2012-12-23, 09:31 | Üzenet # 70 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!

A szeretet mandalái közül a számomra legkedvesebb az Sz-05. Bármikor, bármilyen körülmények között és hangulatban futottam végig őket, mindig rá esett a választásom. Úgy érzem, rettentő sok pozitív energia van benne, szabályosan melengeti a szívemet és a mellkasomban valami fura, de kellemes bizsergető érzés jelentkezik, ha ránézek. Mintha megnyílnék teljesen a szeretetnek, elfelejtek minden aktuális problémát, teljesen lenyűgöz és megigéz. Olyan, mintha a reggeli napsütés első sugarai egy virágzó rózsa szirmain táncolnának. Az energiák összegyűjtését, koncentrálását is jelenti számomra.
Amit magamtól távol érzek, azt már sokkal nehezebb volt kiválasztani, többször végig kellett futni őket. Igazából kettőt találtam, ami szerintem nem illik a többi közé és nem tudom őket elfogadni:
- Sz-09: túl erőszakosnak találom, mintha próbálna valamit rámkényszeríteni, ami számomra idegen. Elvár valamit és mintha minden lépésemet követni akarná.
- Sz-16: felkavarja a gyomrom, nem tudok vele azonosulni, talán némiképp ez is erőszakos, a mandala belsejében lévő tojásszerű motívumok halálfejre emlékeztetnek, picit nyomasztó számomra, kifejezetten piszkosnak találom (földszerű, sáros).

Nos, ezek voltak a gondolataim, de inkább érzéseim a szeretet mandaláival kapcsolatban. Kíváncsian várom válaszod és nagyon köszönöm segítséged!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Békés, Boldog Új Évet Kívánok neked és szeretteidnek, továbbá minden kedves fórumozónak!
 
EviaDátum: Kedd, 2013-01-29, 00:32 | Üzenet # 71 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Kedves Yogi!
Elnézésedet kérem ismételten, hogy ilyen későn sikerül válaszolnom.

Nem lepett meg, hogy az 5-ös képet választottad ki elsőnek. Ez a mandala tiszta és erős érzelmekről szól. Tele van szenvedéllyel. Ha valaki ezt a mandalát képes szeretni és elfogadni, az az ember képes arra is, hogy áldozatokat hozzon, és nem csak a levegőben beszél.

Szereted a szenvedély és odaadás vörös tüzét. A 9-es mandala ennek épp az ellenkezője. Egy kicsit talán hideg, de mindenképpen racionális. Egy olyan objektív felismerést kér tőled, ami szenvedélytelen és talán attól félsz, hogy kijózanít és visszaránt a valóságba. Pedig a zöld csillagra is szükséged van ahhoz, hogy bölcsebbé válj. Néha a józanság ellentmond a szenvedélynek, de a kettőt együtt kell megélnünk, hogy egésszé válhassunk. A 9-es mandala ugyanakkor egy belső őszinteséget is kér - vagy követel -, és ez erőszakosnak tűnhet azoknak, akik nem akarják önmagukat felfedni. A nagy zöld csillag szinte szét van feszítve, teljesen ki van tárva, és így mutatja meg a belső csillagot, amit a bölcsesség fénye jár át. Ebben a mandalában nincs naivitás, ez talán ijesztő lehet a fiatal lelkednek.

A 16-os mandala sokak kedvence. Már nem vár újat az élettől, visszafelé tekint. Leginkább azok az emberek találják megnyugtatónak, akik most akarnak beletörődni a sorsukba. Ha nem választanak mellé egy színesebb mandalát, ez már veszélyes is lehet. Akit viszont taszít ez a mandala, az irtózik attól, hogy a múltban keresgéljen; mindig csak előre akar haladni. Pedig a múltra emlékeznünk kell, a múlt hibáit pedig ne szégyelljük, inkább tanuljunk belőle.

A két negatív választásod azt sugallja, hogy nem akarod önmagadnak bevallani a sikertelenségeidet. Inkább elfelejtenéd. Pedig talán épp ez a megoldás kulcsa. Végig kell nézni az esetleg "kellemetlen" emlékeket, de nem pironkodva, hanem felnőttként, őszinte kritikával. A múltban történt élményeidről van tehát szó, azokról, amelyekre már nem akarsz gondolni, inkább elfelejtenéd az egészet. Pedig a kudarc óriási kincs. Abból tudunk tanulni és a későbbi sikert megalapozni. A kudarcod tárgyáról nem tudok semmit mondani, talán azért mert jó mélyen eltemetted magadban, vagy megpróbálod elbagatellizálni. De ez nem sikerül, nem is sikerülhet. Ne mással beszéld meg, hanem saját magaddal. Próbáld meg ehhez használni a 9-es mandalát. Lásd meg a zöld fény tisztaságát és fogadd el. Tudd, hogy nem erőszakos, hanem őszinte.


Neked hoztam...
 
YogiDátum: Kedd, 2013-01-29, 19:32 | Üzenet # 72 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Barátok
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Köszönöm az elemzést, Evia!
A következő időszakra némi változtatást tervezek az életemben: az önismereté lesz a főszerep, továbbá olyan dolgokat szeretnék megvalósítani, amiket már régóta terveztem, csak eddig valami okból kifolyólag (lustaság, időhiány, mások véleménye, stb.) nem fordítottam rá kellő figyelmet. Megpróbálom jobban szeretni és elfogadni magam, ezt is régóta halogatom. Elemzésed csak megerősített ebben, hogy ezt kell tennem.
Köszönök mindent!
 
LianaDátum: Szerda, 2014-03-05, 20:43 | Üzenet # 73 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!
Nemrég találtam ezt az oldalt, amit nagyon érdekesnek találok. A mandaláid gyönyörűek, igazi művészeti alkotások. Az elemzés nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Szeretném kipróbálni, de úgy látom a legutolsó bejegyzés már több, mint egy éves, és nem tudom, hogy lehet-e még kérni, foglalkozol-e ezzel mostanában. Ha igen, kérlek jelezz vissza.Köszönöm!
Szeretettel üdvözöllek: Liana
 
EviaDátum: Szerda, 2014-03-12, 12:56 | Üzenet # 74 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 410
Kitüntetések: 15
Helyzet: Offline
Szia Liana!
Igazad van, mostanában ritkábban vagyok fent az oldalon. Lehet kérni elemzést, és amint lesz időm, el is készítem.

Igyekszem aktív lenni...


Neked hoztam...
 
LianaDátum: Szombat, 2014-03-15, 09:21 | Üzenet # 75 · Megosztás: Megosztás a Facebookon
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Kedves Evia!
Köszönöm,hogy válaszoltál. Nagyon örülök, hogy elkészíted az elemzést. 
A Gondolat mandaláit választottam. 
A mandalák elnevezését nem néztem meg, hogy ne befolyásoljanak.

A G06 tetszik a a legjobban. A belső kék-fehér-lila színű rész kedvességet, nyugalmat áraszt, kellemes, jó érzést kelt.
A külső sötétebb vörös-fekete rész, mint gyűrű fogja körül, talán megvédi, talán elzárja a külvilágtól.

A legkevésbé a G12 tetszik. Komor hangulatot áraszt. A fekete virágok szomorúságot, a belső fehér liliomszerű formák elmúlást, temetési hangulatot idéznek. Rossz érzéseket keltenek bennem.

G01, G07, G18 - ezt a három mandalát azért választottam, mert bizonyos szempontból hasonló érzéseket keltettek bennem.
A G01 egy gömb alakú virágra emlékeztet, amelynek nagy szirmai sűrűn, tömötten helyezkednek el.
A G07-ről Csipkerózsika kastélya körüli sűrű, áthatolhatatlan szövevény jutott eszembe.
A G18-ról pedig szintén sok-sok egymáshoz közeli, összetorlódott dolog jutott eszembe, mint ahol nagyon sok minden zsúfolódott össze, bár eléggé rendezettnek tűnik.

A G05-ről belső lüktetés, vonzás jut eszembe. Az előző háromhoz annyiban kapcsolnám, hogy itt középről kifelé haladva mintha az éppen létrejövő sokaságot, sűrűséget ábrázolná, ami a mandala körvonalánál összetorlódik. 

A G16 egy forgó-pörgő táncos színes szoknyájára vagy egy színes tarka sátortetőre emlékeztet. Rejtélyes, nem tudni ki táncol és miért, saját akaratából vagy mert muszáj, illetve mit rejt a színes sátor, a vidámnak tűnő színkavalkád.

A G17-ről az előző kettővel ellentétben a mozdulatlanság, szilárdság, jég vagy gyémánt jutott eszembe, melyet körbevesz egy nyugodt, semleges felszín. Mintha megállt volna az idő.

A G14 egy mozaikpadlós, kicsit hűvös, kör alakú csarnokra emlékeztet. Rendezettséget, szabályosságot mutat, de üresnek tűnik, mint ahol nem jár senki.

G15 - mesevilág vagy inkább álomvilág. A felhőszerű fák mintha csak véletlenül alakultak volna ki ilyen szabályos formában és hamarosan eloszlanak, mint mikor a szél elfújja a felhőket, amik aztán egy teljesen más alakot vesznek fel.

Ezek a gondolatok, érzések jutottak ezembe a mandalákat nézegetve. Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz az "eredmény".

Várom válaszodat, és előre is köszönöm a fáradozásodat!

Szeretettel üdvözöllek: Liana
 
Fórum » Lélek és Test » Mandalák » Mandala elemzések (Mandala elemzést itt lehet kérni)
Keresés:



Chat

 

Copyright Evia © 2024